"Маріуполь" - "Львів" 2:2. Післяматчева прес-конференція Юрія Бакалова

27 серпня 16:00
Переглядів: 151
Бакалов

У 6-му турі Української Прем'єр-ліги "Маріуполь" зіграв внічию з "Львовом" - 2:2. Головний тренер львів'ян Юрій Бакалов так прокоментував цю гру:

- Моя команда зіграла в гідний футбол. Але ми зіграли два абсолютно різних тайми. У першому таймі, коли були сили і команда бігла, у нас багато що виходило. Не в образу "Маріуполю", але в перші 25 хвилин ми повинні були "закривати" гру. У другому таймі не вистачило десь "функції", силоньок. Ви все прекрасно бачили, що ми "підсіли", а "Маріуполь", як ми і попереджали хлопців, грав з силовою спрямованістю. Напевно, "функції" "нам не вистачило для того, щоб досягти перемоги. Не будемо гнівити Бога, результат такий, який він є.

- Ви на який результат розраховували, коли їхали до Маріуполя?

- Ми від хлопців вимагали максимальний результат. І ми, і "Маріуполь" знаходимося внизу турнірної таблиці, тому це була гра за 6 очок. Команда, яка перемагала, відразу б піднімалася вгору. Тому, природно, ми розраховували на перемогу. І, як ви бачили в першому таймі, ми прагнули до перемоги. Ми не відбивалися, а прагнули грати в той футбол, над яким ми працюємо на тренуваннях. Вважаю, що сьогодні була гідна гра.

- Ви сказали, що вашій команді не вистачає силоньок. Може тому ставка була зроблена на перший тайм?

- Розрахунок був не тільки на перший тайм. Не можна було сказати, що перший тайм ми граємо, а другий - ні. Ми намагалися грати в свій футбол і в другому таймі. Але десь після перерви не вистачило тих швидкостей, які були у нас в першому таймі. Фундамент, який був закладений в міжсезоння, виявився... Мені, напевно, не етично про це говорити - адже я тільки прийшов і по суті провів три тренування. Був дуже важкий виїзд. Все так їздять, але все ж треба додати, що ми практично добу були в автобусі. За ці півтори доби спробували хлопців струсити, підготувати. Перший тайм показав, що ми діяли правильно. Але є певний людський ресурс, вище якого стрибнути не можна. Тому в кінцівці ми "підсіли" і "Маріуполю" стало простіше розкривати нашу оборону. І "Маріуполь", який грав в силовий футбол, став використовувати наші помилки.

- Перед грою Ви сказали, що "Маріуполь" знаходиться не на своєму місці в турнірній таблиці. А яке місце "Маріуполя"?

- Це краще запитати у тренерського штабу і керівництва "Маріуполя". Я добре знаю цю команду. В "Маріуполі" зібрані досвідчені, кваліфіковані футболісти, тому я і говорив, що команда знаходиться не на своєму місці.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: