Марія Хлян – переможець кубку України з важкої атлетики

04 березня 15:22
Переглядів: 217
Марія Хлян

25 лютого 2015 року, у Чернігові, де відбувся Кубок України з важкої атлетики, ще одну вагому перемогу здобула вихованка Скалатської ДЮСШ «Колос» і обласної школи вищої спортивної майстерності, майстер спорту міжнародного класу Марія Хлян.

Підопічній Віктора Симіва і Вікторії Шайморданової не було рівних серед атлеток, чия вага не перевищує 69 кілограмів. Зафіксувавши у ривку 105 і штовхнувши штангу вагою 127 кілограмів, чемпіонка Європи серед молоді випередила найближчу конкурентку аж на 20 кілограмів. Завдяки першій у сезоні перемозі на всеукраїнському помості Марія Хлян виборола право захищати честь національної збірної на чемпіонаті континенту серед дорослих, який у квітні відбудеться в Грузії.

А в Чернігові свою майстерність продемонстрували ще двоє підопічних тренерського подружжя. У ваговій категорії до 58 кілограмів четвертою фінішувала майстер спорту Олена Салабай з Озерни Зборівського району, восьмою — Ірина Копитко зі Скалата. Обоє теж вихованки сільського товариства, а нині займаються в обласній школі вищої спортивної майстерності.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: