Маркіян Лубківський очолить оргкомітет Євробаскету-2015

20 листопада 10:33
Переглядів: 150
Лубківський

Директор Євро-2012 в Україні займе аналогічну посаду при організації Євробаскету-2015. Як повідомив в інтерв'ю офіційному сайту Федерації баскетболу України Маркіян Лубківський, на даний момент він займається згортанням діяльності місцевого організаційного комітету Євро-2012, після чого буде готовий стати на чолі оргкомітету Євробаскету-2015.

"Я дуже вдячний Федерації баскетболу України за пропозицію очолити підготовку баскетбольного турніру в частині організації процесу і проектів, суміжних з тими, які ми готували в рамках Євро-2012. Таким чином, ми знаходимося на, так би мовити, останні-початковій стадії. Думаю, місцевий організаційний комітет Євробаскету-2015 розпочне свою діяльність в лютому 2013 року ", - сказав Лубківський.

За його словами, починати готуватися до Євробаскету Україні слід вже найближчим часом.

"Ми зможемо організувати та церемонію жеребкування, і власне Євробаскет-2015 на такому ж високому рівні, на якому пройшов футбольний чемпіонат Європи в 2012 році. Ми володіємо глибокими знаннями, тому для нас не буде проблемою організувати Євробаскет-2015. Втім, до цього треба готуватися вже сьогодні, оскільки це складний проект, що вимагає значних зусиль ", - уклав Лубківський.


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: