Марш на підтримку ФК "Карпати" Коломия

14 червня 07:14
Переглядів: 263
карпати коломия

На офіційному сайті коломийських "Карпат" з'явилася новина під назвою "Марш на підтримку клубу":

Коломияни не бажають миритися з можливим зникненням спортивної візитної картки міста - футбольного клубу «Карпати». Не будемо приховувати , клуб зараз переживає не найкращі фінансові часи. Футболісти не отримують заробітної плати, щотижня доводиться шукати кошти на виїзні матчі, а також тримати в належному стані футбольне поле. Справи дійшли вже до того, що футболісти відмовляються виходити на домашні матчі чемпіонату і, якщо все так буде продовжуватись, то команда на ентузіазмі дотягне до завершення першого кола, але не більше.

Те, що створювалось протягом останніх 4 років може зникнути в одну мить…

Футбольна громада Коломиї не буде миритись з таким розвитком подій. Працівники ФК «Карпати», представники уболівальницького руху, любителі футболу планують об'єднати всіх небайдужих до подальшої долі коломийського футболу, провести безстрокове пікетування міської ради.

У числі найближчих заходів планується проведення 15 червня маршу уболівальників на підтримку ФК «Катрпати» Коломия. Вболівальники планують пройти від стадіону до будівлі ради, де меру та депутатам, присутнім на черговій сесії міськради, буде озвучено пропозицію спільними зусиллями влади, міської громадськості та бізнесменів повернути до життя головний спортивний символ Коломиї.

В цей важкий час для нашої держави та кожного українця зокрема, позбавити людей можливості хоч один раз на тиждень відволіктись від справ та прийти на стадіон – вважаємо НЕПРИПУСТИМИМ!!!

ПРИЙДИ

МАРШ НА ПІДТРИМКУ ФК "КАРПАТИ" КОЛОМИЯ

15 ЧЕВНЯ 2015

10:00. Стадіон «Юність».

РАЗОМ МИ СИЛА!!!


Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: