Мартін Богатінов: "Шкода залишати Галичину, але нічого не поробиш… "

30 листопада 09:00
Переглядів: 364
Богатінов

Македонський екс-голкіпер "Карпат" розповів про прощання зі Львовом та про думки щодо свого майбутнього. 

Мартін майже півроку не є основним гравцем "зелено-білих". Нині македонський воротар розірвав контракт із галичанами та повернувся на батьківщину. 

Мартіне, у соціальних мережах ви повідомили, що ваша львівська історія добігла кінця. 

- Так, зараз можу лише підтвердити цю інформацію, відтак я - вільний агент. Що буде далі, покаже час. 

Попри все, не було бажання залишитись у "Карпатах"? 

- Потрібно реально дивитися на речі. Так, львівський ФК став для мене рідним, проте останнім часом я не грав. Шкода залишати Галичину, але нічого не поробиш… Я чесно виконував своє зобов’язання перед клубом. Тому, враховуючи, як складалася ситуація, вирішив розірвати контракт і повернутися до рідної країни. 

Не плануєте судитись із клубом? Можу припустити, ви бажаєте повернути свої гроші, котрі не отримували впродовж тривалого часу. 

- Поки що не можу сказати напевне. Цим займатимуться мої агенти. 

У останні місяці перебування в Україні не було пропозицій від інших команд поповнити їхні лави? 

- До розмов доходило. Не один клуб виходив на моїх представників. Однак офіційних запитів до моєї тодішньої команди не було. 

- Це представники українського чемпіонату, чи були також можливості пограти в новій для себе країні? 

- Знову ж таки, поки що нічого не можу говорити конкретно. Агенти активно працюють над цим питанням. Пощастило, що є з чого вибирати. Хоча можу трішки підняти завісу: є запрошення як з України, так і з інших зарубіжних клубів. Що з цього вийде, ще не знаю. Грати за клуб із Македонії? Поки не розглядаю такої можливості. 

Нині, коли перебуваєте вдома, чи приступили до тренувань, аби підтримувати форму? 

- Я лише днями прилетів до Македонії, тому ще відпочиваю. За два-три дні планую повернутися до занять. Уже телефонували тренери воротарів збірної: пропонували мені допомогти тренуватися в академії, що розташована неподалік од мене. Окрім цього, маю можливість до завершення сезону тренуватись із деякими командами з місцевого чемпіонату. Побачимо ще, але одразу можу запевнити, що з підтримкою форми проблем не буде. 

Чи спілкуєтесь із Мілошевичем, у якого схожа ситуація, проте він і надалі перебуває на контракті з "Карпатами"? 

- Так, ми з Іваном підтримуємо контакт. Що з ним? У львівському клубі йому зараз дали відпустку, тому повернувся до своєї Сербії. Теж ще не відомо, як складеться доля мого екс-партнера. Утім, уважаю, слід позитивно дивитися на ситуацію - ми ще знайдемо нові команди. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: