Марцінків кличе на футбол: у п’ятницю – перша домашня гра "Тепловика" на професійній арені

16 серпня 20:30
Переглядів: 199
Руслан Марцінків

16 серпня відбулася прес-конференція з нагоди відкриття професійного футбольного сезону в Івано-Франківську.

Вже в п’ятницю, 19 серпня, в рамках п’ятого туру Другої ліги “Тепловик” вдома прийме “Іллічівець-2″. Початок гри о 17.30.

Міський голова Руслан Марцінків в ході зустрічі з пресою нагадав, що наразі “Тепловик” фінансується з міського і обласного бюджету. Професійний футбол в області відновили, адже “люди скучили за футболом”.  Та потрібні кошти від меценатів і пересічних вболівальників. Без допомоги громади, життя клубу, особливо хороші результати, досягнути не вдасться.

“Ми не розглядаємо участь у Другій лізі як максимум. Потрібно стабілізувати команду, її життя і далі виходити в Першу лігу”, – додав Марцінків.

Аби залучити фінансування, продаватимуть не лише квитки (по 20 гривень) і абонементи на рік (160 гривень), а й ВІП-карточки за 5 тисяч гривень, які розповсюджуватимуть на підприємствах і серед бізнесменів.

Президент клубу Василь Ольшанецький додав, що наразі фінансування в клубі стабільне. Але є витрати, яке державне фінансування не передбачає. Тому він теж просить вболівальників купувати квитки і абонементи. Вони потрібні на ту ж воду, фрукти перед грою тощо.

“Наша команда створена тільки з наших. Немає жодного приїжджого, і ми можемо ставити перед собою якісь завдання, потрібне лише відповідне фінансування”, – каже Ольшанецький

Головний тренер команди Володимир Ковалюк додав, що його підопічні налаштовані потішити фанатів.

“В п’ятницю вийдемо в бойовому складі, всі гравці. При цьому і стадіон буде розквітати, ремонтуватися, приводимо його в порядок”, – запевнив Ковалюк, який одночасно є директором стадіону “Рух”.

Загалом, Ковалюк вважає, що на цей сезон команда може боротися за місце у топ п’ятірці Другої ліги.

Пообіцяв викладатися на повну у домашній грі від імені футболівстів нападник Ігор Худоб’як.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: