Мар’ян Швед: "Федецькому потрібно пам’ятник ставити"

29 липня 21:25
Переглядів: 1211
Швед

У непростій грі з «Чорноморцем» «леви» святкували перемогу завдяки єдиному забитому голу Мар’яна Шведа. Зрештою, це протистояння було багатим на події: гол «Карпат», який не зарахували судді, перекладина після удару Сергія Мякушка, рятівний стрибок Артема Федецького. Про свої враження від поєдинку Швед розповів у коментарі Інформаційному центру ФК «Карпати». 

«Всі ми раді, що перемогли. Це була непроста гра. «Чорноморець» бився до останньої хвилини. В кінці було доволі важко, адже вони нас пресингували, не давали вийти в атаку».

«Щодо незарахованого голу Сергія Мякушка, то я вже переглянув відеоповтор. Ми забили чистий гол. Я віддав Сергію передачу, він вбігав у вільну зону. Арбітри зафіксували офсайд. У нас хороше взаєморозуміння з Мякушком. Передачі із закритими очима? Ні, віддаю з відкритими (посміхається). Добре розуміємо одне одного, сьогодні неодноразово віддавали хороші передачі».

«СейвФедецького? Так, я казав, що йому пам’ятник треба ставити. Артем зробив все, що міг, стрибнув під м’яч. Молодець!», – резюмував автор переможного голу

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: