Мар’ян Швед: "Хотіли забити швидкий гол"

04 листопада 10:44
Переглядів: 170
швед карпати

Головним героєм матчу з «Олімпіком» можна сміливо називати Мар’яна Шведа. 21-річний карпатівець віддав гольову передачу, заробив пенальті, а потім сам його реалізував. Справді видатний матч від Мар’яна. 

«Вважаю, що «Карпати» перемогли заслужено, адже переграли суперника у двох таймах. Наприкінці зустрічі «Олімпік» трохи додав, а ми підсіли, віддали ініціативу. Грали по рахунку – добре, що перемогли. В епізоді з першим голом я отримав передачу від Дениса Мірошніченка. Вирішив обіграти суперника один в один. Нам наголошують тренери, що варто це робити, якщо є хороша нагода. Мені це вдалося, я віддав на Понде і він класно забив. Швидке взяття воріт полегшило нам гру. Ми хотіли забити швидкий гол і зробили це.

Чи влучив м’яч в руку в епізоді з пенальті? Не знаю, не бачив чітко цього моменту. Я обігрував суперника, як і в моменті, коли віддавав гольову передачу на Понде. Аналогічно пасував під себе. Не пригадую навіть, хто там був. Арбітр побачив, що м’яч потрапив у руку і призначив пенальті. 

Дякуємо вболівальникам за те, що їздять за нами по всій Україні. За останній тиждень у нас було три матчі на виїзді, ми тричі перемогли. Дуже дякуємо фанатам! Ми стараємося, плідно працюємо із Жозе Мораішем та тренерським штабом. Нам багато підказують, ми виправляємо помилки і зараз показуємо хороший футбол. Потрібно продовжувати у тому ж дусі».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: