Мар’ян Швед: "Наша гра – крок вперед"

20 березня 08:05
Переглядів: 154
швед

Мар'ян Швед міг і мав стати героєм матчу в Олександрії. Тренери вимушено делегували вихованця карпатівської школи в атаку – можна сказати, що з вибором форварда вони не помилилися. Загроза від Шведа виникала регулярно, але усе найцікавіше Мар'ян приберіг на другий тайм. Спершу зрівняв рахунок, а на останніх хвилинах не забив... одразу два голи.  

«Мій гол? Обіграв суперника один в один, і не вагаючись пробив. Для того я нападник, щоб забивати голи. Попри хорошу оборону «Олександрії», вдавалось їх обігрувати, відбирати м’яча. У нас багато футболістів, які добре грають у відборі. Шкода, що не забили більше, хоч і мали кілька хороших моментів. Трішки не повезло, але ми дійсно були кращими за суперника», – каже карпатівець

«Наприкінці матчу мав два дуже хороших епізоди. Чесно кажучи, сам не до кінця розумію, чому не віддав пас партнерам, адже я бачив, що є вільний Санчес і набігає Голодюк. Вирішив пробити сам, хоч мав, мабуть, віддати передачу. Хотів зупинити м’яча та пробити у дальній кут, але поїхала нога... Дуже засмутився, адже цей м’яч коштував команді перемоги. Так само як і останній епізод. Сніг просто в очі залетів, я майже нічого не бачив, бив навмання».

«Звичайно, тяжкі погодні умови теж відобразились на грі. Не чекали такого у середині березня, важко було швидко зорієнтуватись. Незважаючи на це, видалась хороша гра. Команда старалась, ми їхали за перемогою. Якщо говорити про якість сьогоднішньої гри, то вважаю, що це крок уперед», – підсумував Швед.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: