Мар'яна Іванишин: "Приємно, що моїми послугами зацікавився великий футбольний клуб"

27 березня 17:09
Переглядів: 150
Мар

Гравець національної жіночої збірної України Мар'яна Іванишин, яка є вихованкою франківської ДЮСШ-3, яка працевлаштувалася у одному із найтитулованіших клубів Польщі "Медик" (Конін), розповіла газеті "Експрес" про свої враження від переходу.

 — Приємно, що моїми послугами зацікавився великий футбольний клуб, — розповідає Мар'яна Іванишин. — Усе ж не так часто топові команди звертають увагу на українок. Тетяна Романенко виступає у Франції, але лише у другому за рангом дивізіоні. Мені ж вдалося потрапити до сильного західноєвропейського клубу, що домінує у чемпіонаті. Поляки запросили на оглядини і після п'яти днів запропонували укласти угоду на рік. Я захищатиму кольори просто фантастичного клубу.

— Чим саме вам імпонує польський "Медик"?   
— У Коніні є спеціалізована футбольна база, де живуть і тренуються лише жінки. Маємо всі умови для праці й відновлення: чотири тренувальні поля, басейн, сауну.   У клубі тренуються не лише дорослі, але й діти. Це справжній рай для дівчаток, які мріють стати футболістами. У моїй команді грають ще три приїжджі дівчини, з Америки, але вони мають польське коріння і  громадянство Польщі. Інші ж дівчата місцеві. Так що я стала першою легіонеркою в "Медику". Мене тепло прийняли у польському колективі.   

— На якій позиції гратимете у Польщі?   
— У збірній України дію на позиції оборонця, а от поляки залучили мене у центр півзахисту. Я маю бути плеймейкером та організовувати атаки команди. Тренери оцінили мою швидкість і техніку.   Із технікою в мене справді все гаразд. Наприклад, можу десять хвилин безперестанку набивати м'яча ногою. До слова, тренуюся декілька разів на тиждень.   

— До речі, чому ви обрали саме футбол?   
— З дитинства люблю цей вид спорту, тримала кулаки за Андрія Шевченка. Також уболівала за мадридський "Реал". З восьми років граю у футбол — розпочинала зі своїми братами, які любили поганяти м'яча. У п'ятнадцять років стала професіональною футболісткою, а мої брати так і залишилися в аматорському футболі.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: