Матчі кримських клубів під егідою РФС не будуть визнані УЄФА

22 серпня 22:59
Переглядів: 95
уєфа

Робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій ухвалила, що матчі, зіграні кримськими клубами в турнірах під егідою РФС, не будуть визнані УЄФА. Про це повідомляє офіційний сайт організації.

"У світлі складного поточного політичного становища і до моменту, коли можна буде прийняти спільне рішення по Криму, робоча група УЄФА з надзвичайних ситуацій сьогодні постановила, що будь-які футбольні матчі, зіграні кримськими клубами в рамках змагань під егідою Російського футбольного союзу (РФС), не будуть визнані УЄФА до подальших розпоряджень

УЄФА не бажає заважати клубам грати в футбол. Навпаки, УЄФА визнає, що футбол може мати позитивний соціальний ефект і об'єднувати людей, особливо в кризові та непрості часи.

Проте, щоб футбол проходив в рамках організованої спортивної та юридичної структури, виступи команд повинні відповідати обговореним в Статуті УЄФА положенням, погодженим усіма 54 національними асоціаціями УЄФА.

Робоча група з надзвичайних ситуацій також звернулася до адміністрації УЄФА з проханням сприяти разом з ФІФА діалогу з представниками РФС і Федерації футболу України, щоб знайти спільний вихід із ситуації, що склалася", - йдеться у повідомленні.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: