МБК "Миколаїв" - "Політехніка-Галичина" 68:56. Дякуємо за боротьбу!

27 листопада 21:30
Переглядів: 336
Політехніка

Поразка, за яку не так вже й соромно. "Політехніка-Галичина" гідно боролась проти МБК "Миколаїв", але провалила кінцівку гри.

Початок гри видався цікавим, адже команди надали перевагу триочковим кидкам. І цікаво, що відсоток влучань був досить високим. Та згодом гра перейшла у нижчий темп. Галичани навіть вийшли уперед, але до завершення чверті розгубили перевагу і вже програвали 20:16. У другій чверті команди багато втрачали, а боротьба загострювалась. "Миколаїв" не поспішав відриватись у рахунку та навіть знову зробив лідерами гостей. Хлопці у зелених майках також багато втрачали (нерідко просто забували про відведений на атаку час). Втім, саме вони після половини гри вели у рахунку 32:34.

На третю чверть команди вийшли, аби збільшити кількість власних невдач. Ці десять хвилин були дуже цікавими, гострими, але закинутих м'ячів було не так вже й багато (28 очок на двох). Остання, вирішальна, чверть починалась за рахунку 46:44 на користь "Миколаєва". Боротьба загострювалась і десь за п'ять хвилин до завершення гри господарі почали здобувати відрив у рахунку. Спочатку це були якісь п'ять очок різниці. Але завершення гри львів'яни просто-напросто провалили. Звинувачувати когось одного буде неправильно. Програли усі. Шкода, що кілька атак підряд "Політехніка" втрачала м'яч, а суперники користались цим. У середині гри все було навпаки. Дуже і дуже образливо, що більше тридцяти хвилин наша команда грала на рівних з міцним суперником, а потім так легко програла. Та тішить, що після стількох розгромів "зелено-білі" спромоглись показати зуби.

Звісно, причина рівного рахунку в ході гри є простою: господарі також грали погано в атаці (а це дійсно так). Але ж миколаївці були на майданчику не самі! "Політехніка" зіграла в захисті краще, ніж у минулих іграх. Це ще не тенденція, але хороший знак. Та все не дає спокою слабка реалізація власних кидків.

Ось, поглянемо на статистику гравців "Політехніки": лише центровий Орленко закинув більше половини кидків з гри (3/5). Решта, м'яко кажучи, не вразила. Федчук знову дав нагоду для критики, реалізувавши один кидок з восьми. Цікава статистика у Полюляка: чотири з чотирьох дальніх, але нуль (!) з восьми ближніх. Найкращим за очками в команді став саме Микола - 12 очок.

У "Миколаєва" кращими були Девід Даунс та Олексій Онуфрієв (по 13 очок). Хоча обидвоє теж не надто влучно кидали. У першого з гри 4/14, у другого - 5/10.

А тепер до командної статистики.

Ближні кидки: 14/29 - 11/45
Дальні кидки: 11/36 - 8/17
Штрафні кидки: 7/10 - 10/16
Підбирання: 50 - 39
Фолів: 21 - 20
Втрат: 14 - 12
Перехоплень: 7 - 8
Рейтинг ефективності: 93 - 58

Баскетбол. Суперліга

МБК "Миколаїв" - БК "Політехніка-Галичина" 68:56

(20:16, 12:18, 14:10, 22:12)

27 листопада. 18:30. Миколаїв. ПС "Надія".

Судді: Роман Пономаренко, Олексій Широбоков, Олексій Чілікін. Комісар: Петро Драган.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: