Медалістка минулого чемпіонату світу Анфіса ПОЧКАЛОВА не вийшла в 1/32 фіналу нинішнього чемпіонату

06 листопада 14:28
Переглядів: 447
Default Image

В Парижі триває Чемпіонат Світу з фехтування 2012. У перший день попереднього тура особистих змагань фехтують три види зброї: жіноча шпага, чоловіча шабля й чоловіча рапіра.

За підсумками попереднього тура дівчат шпажисток 3 з 4 українок пройшли в 1/32 фіналу. Олена Кривицька з Тернополя, перемігши в групі чотирьох спортсменок із шести, в 1/64 зустрілася із бразильською спортсменкою Кларіссою Менезес. Захопивши ініціативу із самого початку двобою, Олена здобула перемогу з рахунком 15:10.

львів'янка Ксенія Пантелєєва, яка одержала 3 перемоги з 5, теж пройшла в 1/32 фіналу, однак, на відміну від Кривицької картина бою розверталася більш драматично. Спочатку сама молода з української команди шпажистка впевнено повела в рахунку в бою з колумбійкою Ласкмі Лозано Оларте, і до початку другої трьоххвилинки на табло світилося 10:4 на користь Пантелєєвої. Але зненацька кубинка змінила стиль свого фехтування й почала стрімко наздоганяти українку: буквально за хвилину вона змогла скоротити розрив до одного уколу: 10:11. На цій критичній точці Ксенія знову перехопила ініціативу й завершила двобій з рахунком 15:12 на свою користь.

А от бронзова призерка минулого Чемпіонату Світу львів'янка Анфіса Почкалова в 1/32 фіналу не вийшла. Пройшовши груповий турнір із чотирма перемогами проти двох поразок, вона поступилася угорці Доріні Будаі 8:15.

Львів'янка Яна Шемякіна в попередньому турі участі не приймала. Вона, як рейтингова спортсменка пройшла в 1/32 напряму й буде боротися в турі прямого вибування разом з Пантелєєвою і Кривицькою в понеділок 8 листопада.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: