Медальні здобутки пауерліфтерів з Тернопілля

25 лютого 10:55
Переглядів: 221
пауерліфтинг

В Коломиї завершився чемпіонат України з пауерліфтингу серед юнаків та дівчат, юніорів та юніорок. Участь у цих змаганнях взяли команди з 12 областей України. Призерами турніру стали такі тернопільські спортсмени: Шаповал Назар (СК «Олімп») – 1 місце у ваговій категорії до 53 кг серед юнаків (на фото), Лозінська Діана (СК «Олімп»)  – 1 місце у ваговій категорії до 84 кг серед дівчат, Череда Андріанна (ФСТ «Колос»)  – 2 місце у ваговій категорії до 72 кг серед дівчат, Наконечна Анастасія (СК «Олімп»)  – 2 місце у ваговій категорії до 57 кг серед юніорок.

Також у Коломиї відбувся чемпіонат України з пауерліфтингу серед чоловіків, жінок та ветеранів. Призерами цього чемпіонату стали тернополяни  Шаблій Михайло (СК «Олімп»)  – 1 місце у ваговій категорії до 59 кг, Шаповал Назар (СК «Олімп»)  – 3 місце у ваговій категорії до 59 кг, Коляденко Мар’яна (СК «Олімп») – 2 місце у ваговій категорії до 52 кг, Лозінська Діана (СК «Олімп»)  – 3 місце у ваговій категорії до 84 кг (на фото). У загальнокомандній першості серед чоловіків Тернопільська область посіла третє місце.

Паралельно в місті Коломия проходив і чемпіонат України з жиму лежачи серед чоловіків та жінок, юніорів та юніорок. Призерами стали вихованці спортивного клубу «Олімп» Наконечна Анастасія – 1 місце у ваговій категорії до 57 кг та 3 місце в абсолютній першості серед юніорок; Коляденко Мар’яна – 2 місце у ваговій категорії до 52 кг серед жінок; Щур Максим – 3 місце у ваговій категорії до 93 кг серед юніорів; Бубен Тарас – 3 місце у ваговій категорії до 105 кг серед чоловіків

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: