"Мене завжди лякає, - коли ми ловимо кураж з перших хвилин", - Євген Мурзін

24 лютого 21:15
Переглядів: 307
Мурзін

Традиційно, після домашньої перемоги коуч Говерли був у хорошому настрої і в своєму стилі дав оцінку матчу проти Дніпро-Азоту.

Кевін Тіггс, форвард Говерли:

"Хороша гра. Ми дуже добре почали, суперник наздоганяв нас, але ми робили все так, як говорив тренер і знову відривалися у рахунку. Тренер зупинив нашу увагу на грі в захисті, зокрема швидкому поверненні з атак і стримуванні швидкого прориву Дніпро-Азота , особливо коли його веде Деррік Зіммерман ".

"Сьогодні вранці я купив хорошу їжу в супермаркеті і відмінно поснідав, це і допомогло потрапити 5/5 триочкових (сміється)".

Євген Мурзін, головний тренер Говерли:

"Може бути, багатьом здалося, що це була легка гра, але для мене вона не була такою. Принаймні, точно не легше, ніж з Азовмашем. Ви бачили, який був початок ... Таке мене завжди лякає, - коли ми ловимо кураж з перших хвилин. Практика показує, що на всі 40 хвилин його не вистачає і він швидко закінчується. Після куражу налаштуватися на хороший захист дуже важко, але я радий, що ми повністю виконали всі установки. Ми готувалися до Дніпро-Азоту, знали як вони будуть грати. Думаю, у нас багато що вийшло - більше вийшло, ніж ні. Всю гру незручності нам доставляли польові гравці - це Зіммерман, Девендорф, Балашов. Нам вдалося впоратися з Девісом - сьогодні був не кращий його день. Думаю, його очки якраз і не вистачило для інтриги у грі. Два "великих" зіграли на своєму рівні. У них новий гравець, Вівер, і ми не знали, як він проявить себе, тому ... Дуже багато у нас було втрат, хлопці багато намагалися зіграти красиво, але слава Богу, що ми їх зупинили ".

"Вже в середу виїжджаємо на гостьові матчі, тому на підготовку у нас не так багато часу. Я вже говорив, що нас чекають три важких виїзних матчі, але радує те, що потім ми два тижні будемо вдома. Готуватися будемо як завжди, в робочому режимі - вивчати, дивитися ... Вже сьогодні будемо дивитися БК Київ - Кривбасбаскет, будемо готуватися ".

"Думаю, ви самі знаєте відповідь на запитання:"Чи набрав форму Кевін Тіггс? ". 5/5" троячки "дати, причому хороші такі (посміхається)! Може, так буде не завжди, але сьогодні він хорошу гру показав і можна його виділити. І в минулій грі він досить-таки добре захищався, і сьогодні. Так, думаю, він набрав форму ".

"Лоуренс ще бігає з болем. Після кожного тренування він ходить з льодом, а коли виходить на паркет, каже, що відчуває біль".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: