Мер Львова Садовий: "За Євро-2012 треба триматися двома руками"

31 січня 18:38
Переглядів: 539
Default Image

"Я схвильований. Оці інформація і дискусія, що сьогодні ведуться, вони непотрібні для України. На мою думку, треба провести якісно чемпіонат, а потім поводити ті чи інші дискусії", – наголосив мер.

Андрій Садовий зазначив, що сьогодні "будь-яка дискусія дуже гостро сприймається УЄФА і ФІФА".

"Це складні структури, які мають свої правила гри, і їм не до кінця, можливо, зрозуміле наше бажання щось покращити, вдосконалити. Це достатньо консервативні структури. Тому, звичайно, держава приймає рішення. Я не вхожу ні в Федерацію футболу України, ні в інші органи, але мені важливо, щоб ми Євро-2012 мали на тій площині, коли все відбувається стабільно. Сьогодні так є, і оця інформація останнього тижня дуже негативна", – сказав Андрій Садовий.

Він зазначив: "Вже починають підхоплювати інформацію закордонні ЗМІ. Починають знов це питання ворушити. Це не дає позитиву Україні. Сьогодні Євро для України – це позитив, один з небагатьох, тому за нього треба триматися двома руками", – підкреслив Андрій Садовий.

Як інформував ZAXID.NET , Україну можуть позбавити "Євро-2012" через втручання влади у футбольні справи. Оглядачі переконані, через скандали з ФФУ іноземні інвестори можуть "заморозити" в Україні фінансування проектів з підготовки до чемпіонату.

Україна має чотири дні, аби владнати скандал довкола президентства Григорія Суркіса у національній Федерації футболу. До 4 лютого ФФУ має остаточно підтвердити, що члени федерації припинили будь-яку діяльність, спрямовану на організацію виборів нового керівництва ФФУ до закінчення терміну повноважень Суркіса в 2012 році. Якщо вимога не буде виконана, то надзвичайний комітет ФІФА може призупинити членство Федерації футболу України в цій міжнародній організації і позбавити права приймати "Євро-2012".

Натомість прем'єр-міністр Микола Азаров заперечує будь-яке втручання президента Віктора Януковича і Кабміну у діяльність Федерації футболу України.

 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: