Мер Львова вважає, що Україна має приймати Євробаскет-2015

21 березня 13:48
Переглядів: 141
євробаскет

Для України важливим є проведення Євробаскету 2015 року. Якщо раціонально підійти до цього питання, то на підготовку чемпіонату не потрібно додаткових коштів з держбюджету.

Таку думку висловив 20 березня на брифінгу міський голова Львова Андрій Садовий.

«Маємо надзвичайно складну ситуацію в державі… До Євробаскету необхідні спортивні комплекси, які будуються за кошти інвесторів. Ті чотири міста, які мають готову інфраструктуру і там такі комплекси будуються, я вважаю, повинні приймати в 2015 році чемпіонат Європи, – зазначив Андрій Садовий, якого цитує прес-служба ЛМР. – Це європейська подія і зараз дуже важливо, щоб європейці приїжджали і бачили наше життя. Я переконаний, якщо підійти до цього раціонально, то це не потребуватиме додаткових коштів з бюджету держави, а з точи зору іміджу, промоції – це буде позитив для українців».

На думку Садового, як варіант, до проведення чемпіонату Європи з баскетболу можна долучити ще одну країну, наприклад, Латвію, від якої була така пропозиція.

Нагадаємо, представники головного забудовника «ЄвроБаскету-2015» – компанії UBI – висловили обурення заявою глави оргкомітету ЄвроБаскету в Україні Маркіяна Лубківського про «неможливість проведення повноцінної підготовки до баскетбольного чемпіонату Європи в нашій країні».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: