Мер Тернополя Надал: "Наразі ФК "Тернопіль" зникає з футбольної мапи України"

23 серпня 19:16
Переглядів: 452
надал

Міський голова Тернополя Сергій Надал прокоментував зняття муніципальної команди з чемпіонату України серед команд Другої ліги.

"Інформація про зняття Тернополя з Другої ліги – достовірна. Перші серйозні фінансові труднощі у команди виникли на початку сезону-2017/2018. Стабільно на потребу клубу надходили кошти лише з міського бюджету, а за відсутності постійного спонсора та незначних надходжень від меценатів, то у клубу виникли фінансові проблеми.

Бажаючих підтримати клуб не виявилось. Ми були готові розглядати всі пропозиції задля того, щоб ФК Тернопіль відчув фінансову підтримку не лише з бюджету міста, але й від бізнесу.

Комунальне підприємство продовжить свою роботу як суб’єкт господарювання. Щодо футбольного клубу, то він наразі зникає з футбольної мапи країни. У планах на майбутнє – участь у реформованій Лізі. У власності ФК Тернопіль залишається автобус, на балансі перебуває футбольне поле та інші основні засоби.

Всі футболісти Тернополя отримують статус вільного агента, з кожним із них буде здійснено розрахунок в межах чинного законодавства", – розповів Надал в інтерв'ю Sportarena.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: