Міністр спорту: "Арена Львів" та "Олімпійський" мають мільйони доларів боргів

04 січня 10:45
Переглядів: 127
Арена Львів
Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов розповів про фінансові проблеми з "Ареною Львів" та НСК "Олімпійський".

"Який вихід зі збитковістю "Арени Львів"? Треба провести аудит і прийняти рішення, що з нею робити. Під час падіння економіки ми ніколи не отримаємо реальну ціну, тому приватизовувати не вийде. Вийде, що стадіон, який коштував всім громадянам України мільярд, ми продамо за 100 млн в кращому випадку.

Ми зібрали всіх керівників державних підприємств. Я заборонив їм зараз будь-які операції з відчуження майна, кредитування. Ми повинні тільки контролювати там ситуацію, щоб не дай бог не утворили боргів, з якими держава потім не зможе розрахуватися.

Також кожен з них повинен надати нам бізнес-план на наступний рік. Я хочу подивитися, хто як розуміє ситуацію по своєму об'єкту. Одночасно ми будемо проводити зовнішній аудит, і думати, що робити з НСК "Олімпійським", "Ареною Львів", на яких висять мільйонні доларові борги. Тому що ті, хто їх будував, начебто ще не отримали грошей.

Зате скільки там відкатів було, як писали журналісти! Але офіційно там є борги по Євро-2012. За рахунок господарської діяльності ці арени не можуть їх покрити. Це ж не в прямому сенсі бізнес-проект. Тому що в іншому випадку отримаємо квитки на футбол по 300-500 гривень і те, що люди просто перестануть на нього ходити. Тому ситуація реально дуже складна і їм доводиться проводити на своїй території неспортивні і різні представницькі заходи", - сказав Жданов.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що за 9 місяців 2014 збитки "Арени Львів" склали більше 100 тисяч гривень.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: