Мірча Луческу: "Такий антифутбол як показували "Карпати" я востаннє спостерігав хіба що років 30 тому"

19 вересня 17:04
Переглядів: 530
Луческу не потиснув руку Севідову

Після гри «Шахтаря» у Львові проти «Карпат», точніше, після того як Мірча Луческу відмовився потиснути руку тренеру господарів поля Олександру Севідову, у ЗМІ здійнялася справжня буря. На адресу наставника «гірників» було кинуто чимало звинувачень. У зв'язку з цим ми звернулися до Луческу за поясненням його позиції.

– Містере, в газетах і на телебаченні сказано достатньо з приводу того, що трапилося у Львові. Журналісти губляться в здогадах, чому так вийшло, це були емоції або щось іще?
– Справа зовсім не в емоціях. Ви знаєте, що я з повагою ставлюся до колег і завжди із задоволенням потисну руку та обійму тренера супротивників, незалежно від результату матчу. Але тільки не у випадку, коли неповагу було проявлено по відношенню до моєї команди і взагалі до гри у футбол. Не подавши руки тренеру «Карпат», я там же пояснив йому причину. Той цирк, який було влаштовано на полі й поряд із ним, не дозволяє зробити вигляд, ніби нічого не сталося.

– Що саме ви маєте на увазі?
– Вся країна бачила, як «Карпати» тягнули час. Такий антифутбол я востаннє спостерігав хіба що років 30 тому. Абсолютно неприпустимі речі! І добре б тільки гравці симулювали травми або довго зав'язували шнурки, але коли головний тренер господарів став диригувати хлопцями, що подають м'ячі, щоб ті не давали ввести м'яч в гру – це вже занадто. Тепер я розумію, чому «Карпати» не хочуть виступати на прекрасному новому стадіоні, побудованому в їхньому місті. Там складніше проводити такі безчесні маніпуляції. Хочу звернути увагу, що свою позицію я пояснив і тренеру «Карпат», і журналістам на післяматчевій прес-конференції. Інша річ, що я не акцентував увагу на моменті рукостискання, а лише звернув увагу на відсутність Fair Play у матчі. У пресі цьому було надано досить однобокого забарвлення. До речі, ніхто з журналістів не звернувся до мене за коментарями з приводу того, що сталося. Хоча я й був відкритий до спілкування.

– Неприємний стався момент...
– Дуже неприємний. Я хочу сказати, що шкодую про це. І перш за все, про те, що в нашому футболі можливі ситуації, коли на полі порушуються принципи Fair Play. Це негативно впливає і на гравців, і на тренерів, і на вболівальників, і на журналістів.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: