Міськрада виселяє "Карпати" з орендованого приміщення

06 липня 17:35
Переглядів: 435
карпати

Громадська організація «Карпати» повинна звільнити приміщення 4-го поверху на площі Міцкевича, 6/7 у Львові. Так вирішив Господарський суд Львівської області 22 червня цього року

«Карпати» також повинні сплатити управлінню комунальної власності Львівської міської ради 81,8 тис. грн заборгованості з орендної плати. 

У рішенні суду повідомляється, що договір оренди з ГО «Карпати» уклали у квітні 2014 року. Вони отримали право користуватись приміщенням на пл. Міцкевича, 6/7 загальною площею 293,1 кв. м протягом 5 років. 

Утім з дати укладення договору і аж до 30 листопада 2014 року «Карпати» не платили за оренду. 

У суді представник «Карпат» стверджував, що договір оренди було укладено на виконання ухвали ЛМР від 11 березня 2010 року № 3370 «Про надання громадській організації «Карпати» нежитлових приміщень на пл. Міцкевича, 6/7». А пункт 3 цієї ухвали зобов'язує «Карпати» звернутися з клопотанням про надання фінансової підтримки відповідно до «Програми надання фінансової підтримки громадським організаціям для покриття видатків на оренду приміщень». 

«Карпати» зверталися з відповідними клопотаннями в Центр надання адміністративних послуг ЛМР і не отримали відповіді. 

Однак у договорі вказано, що несплата орендної плати в повному обсязі протягом трьох місяців є підставою для дострокового розірвання договору оренди. Тому суд вирішив договір оренди розірвати. 

Як розповіла в.о. начальника юридичного відділу управління комунального майна ЛМР Світлана Рубель, під час перевірки представники мерії та депутатського корпусу встановили, що в приміщенні працюють інші організації. «Вони побачили, що громадської організації «Карпати» там не має. Зовсім інші юридичні особи користувались приміщенням. Які саме, сказати не можу», - розповіла вона. 

За її словами, міськрада також вимагатиме оплати оренди з листопада минулого року. 

Громадська організація «Карпати»вважає своєю основною метою гуртування усіх вболівальників футбольного клубу «Карпати». 

Засновниками організації були почесний президент ФК «Карпати» Петро Димінський, Ігор Єремєєв та Сергій Лагура. Згідно з ЄДР, нині засновниками є В'ячеслав Новицький, Тарас Танчак і Олег Солдатенко, який також є керівником ГО. Солдатенко від будь-яких коментарів відмовився. 

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: