Міжнародний шаховий турнір на Городоччині

21 березня 23:51
Переглядів: 400
Default Image

20 березня, у с. Родатичі Городоцького району відбулося урочисте відкриття чергового традиційного XVI Міжнародного шахового турніру.

Цього разу Міжнародний турнір зібрав разом шахістів з Білорусі, Росії, Молдови, Словаччини, Польщі та України. Про це з місця події ЗІКу повідомляє власкор часопису «Газета для Вас».

Всім відомо про гарні шахові традиції та досягнення Городоччини. Cвого часу пройшло чотирнадцять міжнародних шахових турніри, присвячені Дню захисту дітей. Їх учасники зараз є провідними гросмейстерами України. Це – Анна Музичук, Андрій Волокітін, Юрій Криворучко, Михайло Олексієнко, Діана Арутюнева, Валерій Авескулов, Мартин Кравців, Катерина Лагно, Олександр Арєщенко, Юрій Кузубов, Мирослава Грабінська, Марія Музичук, Юрій Вовк, Андрій Вовк...

Цього разу стартували два незалежні один від одного шахові турніри. Перший турнір – з нормою виконання міжнародного майстра, в якому приймуть участь досвідчені майстри та кандидати на виконання норми міжнародного майстра. Його учасники: кандидат у майстри спорту Володимир Ветошко, кандидат у майстри спорту Володимир Мелешко, кандидат у майстри спорту Данило Недоступ, майстер ФІДЕ Кирило Аннєнков, кандидат у майстри спорту Микола Бортнік, майстер ФІДЕ Петер Молнар, міжнародний гросмейстер Ігор Луцько, майстер ФІДЕ Марія Корніюк, майстер ФІДЕ Дмитро Даниленко, міжнародний гросмейстер Василь Сандуляк. Другий турнір – це дитячий ОПЕН-ТУРНІР, в якому прийняли участь шахісти 1995 року і молодші.

XVI Міжнародний шаховий турнір триватиме 8 днів, закриття турніру відбудеться наступної неділі, 27 березня 2011 року.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: