Міжнародний турнір з футболу у Тернополі виграли юнаки з Володимир-Волинського

15 серпня 21:59
Переглядів: 351
футбол діти

Більш ніж десять років поспіль у Тернополі відбувається Міжнародний футбольний турнір серед юнаків. Цьогоріч гостями чемпіонату були футболісти з польського Хожува. А Кубок переможця додому везе команда з Володимир-Волинського – "BRW-ВІК".

 

Шість команд з України та Польщі взяли участь у Міжнародному футбольному турнірі серед 16-річних та молодших спортсменів.

Такі змагання відбувалися на трьох футбольних полях Тернополя з 13 до 15 серпня.

Позмагатися з вихованцями тернопільської дитячо-юнацької спортшколи з футболу та інших ігрових видів спорту приїхали гості з ФК "Севастополь", луцької "Волині", вінницької "ОДЮСШ Блохіна і Бєланова", володимир-волинського "BRW-ВІК" та польського "Стадіон Шльонський".

Матчі турніру пройшли на "Міському" стадіоні, стадіоні педуніверситету та на полі місцевої спортшколи.

- На турнір у Тернопіль ми приїжджаємо вже три роки, - каже старший тренер команди U-17 ФК "Севастополь" Ігор Ківа. – Нам запропонували прекрасні умови, організація турніру просто прекрасна. Все пройшло за планом. Поля у вас теж доволі хороші, потішило і якісне суддівство. Тому жодних нарікань у нас немає.

Заключний матч турніру команда з Севастополя провела на тернопільському міському стадіоні. Поєдинок проти гостей з Польщі завершився нічиєю – 1:1.

- Дуже раді, що вдалося зіграти на головній арені міста, - додає тренер севастопольців. – Останнім часом футбол у Тернополі на підйомі. З цього стадіону ведуться прямі трансляції по телевізору. У вас є дві професійні команди.

За словами пана Ківи, його команда грала умовно другим складом. Минулого року "Севастополь" виступав у фіналі всеукраїнської дитячо-юнацької футбольної ліги. П'ять гравців залишилося тренуватися зі старшими футболістами. Ще кілька гравців – травмувалися вже під час турніру. Відтак, догравати гостям з Криму довелося лише з одним запасним гравцем.

- Потрохи даємо резервістам "понюхати" пороху матчів, - каже Ігор Ківа.- Поєдинки на турнірі дали нам підстави для роздумів. Першу гру ми виграли, але потім тричі програли. Проте гравці отримали певний досвід, а ми, тренери, маємо зробити висновки та готувати команду до наступних турнірів.

Врешті, команда з Севастополя, а також вінничани та поляки посіли символічне четверте місце на турнірі. Третіми стали господарі змагань – тернополяни. "Срібло" додому везуть луцькі юнаки, а тріумфаторами змагань стали юні таланти з Володимир-Волинського.

- У Тернополі ми доволі часті гості, - пояснює тренер переможців Руслан Ганя. – Разом із місцевою командою брали участь у дитячо-юнацькій футбольній лізі. На жаль, тернополяни за підсумками минулого сезону вилетіли у першу лігу. Проте наступного року, гадаю, тернополяни будуть у вищій лізі.

Наставник "BRW-ВІК" високо оцінив організацію та проведення змагань у Тернополі.

- Нам все сподобалося, - каже пан Ганя. – Команда у нас зіграна, а тому перемогою задоволені. Найважче було грати із тернопільськими юнаками, які завдали нам єдиної поразки.

Організатори визначили кращих гравців у індивідуальних номінаціях. Так, кращим воротарем турніру визнали Андрія Чикало з Тернополя, а кращим захисником став Руслан Сулейманов з Севастополя. Найкраще у півобороні зіграв польський юнак Барто Бориц, Владислав Полетій з Володимир-Волинського став кращим бомбардиром, забивши п'ять голів. Врешті, крашим гравцем турніру назвали Олега Дуду з "Волині".

Відео: sports.te.ua

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: