Міжрегіональний турнір з більярдного спорту "Кубок ZOVEX 2015"

28 травня 21:42
Переглядів: 815
білярд Кубок ZOVEX 2015

Федерація більярдного спорту Львівської області запрошує на міжрегіональний турнір з більярдного спорту «Кубок ZOVEX 2015» 

30-31травня 2015 року з нагоди річниці відкриття першого з мережі більярдних клубів «ZOVEX» у Львові, за сприяння Федерації більярдного спорту Львівської області, відбудеться справжнє свято більярду – спортивний турнір «Кубок ZOVEX 2015».

Спортивний захід відбуватиметься у двох спортивно-більярдних клубах «ZOVEX» (вул. Патона 37 та вул. Зелена 147), відкриття та фінальна частина турніру – у “ZOVEX” на вул. Патона (ТЦ «Сріблястий», 2-й поверх).

Основна мета заходу – залучення Львів’ян до занять фізичною культурою і спортом, зокрема більярдом, та популяризація більярдного спорту як здорового способу життя серед населення.

Очікується, що у змаганняхі візьмуть участь понад 50 спортсменів із усіх західних регіонів України, серед яких чемпіони України та областей, майстри спорту та інші.

Усі, хто завітають до спортивного більярдного клубу «ZOVEX» 30 та 31 травня з 11.00 до 18.00 , матимуть можливість побачити гру справжніх майстрів цього виду спорту. Справжнє спортивне свято чекає на відвідувачів зокрема в неділю 31 серпня, адже у цей день відбуватиметься фінальна частина турніру, у якій змагатимуться кращі із кращих учасників.

За результатами змагань будуть визначені переможці , які отримають цінні призи та, а головною нагородою цього турніру стане почесний трофей – кубок «ZOVEX» для переможця. 

Організатори:

  • Федерація більярдного спорту Львівської області
  • Мережа більярдних клубів «ZOVEX» 

З усіх питань, пов’язаних із проведенням турніру, прохання зветатись:

  • (067) 674 09 88, Олександр Білевич
  • info@billiard.lviv.ua
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: