Молодь. "Карпати" U-21 – "Динамо" U-21 – 3:1

23 травня 22:50
Переглядів: 262
Про Карпати

Умови для гри в футбол сьогодні у Раві-Руській були майже ідеальними. Можливо, лише стан газону не на усі сто відсотків відповідав найвищим вимогам, але в цілому ніщо командам не заважало демонструвати свою майстерність, тож вболівальники очікували якісного видовища. Забігаючи трохи наперед, скажемо, що загалом команди виправдали їхні сподівання. 

Після вчорашньої розгромної перемоги молодіжки «Дніпра» над «Шахтарем» (4:0), динамівцям, аби зберегти інтригу в боротьбі за золоті нагороди першості, сьогодні обов’язково треба було перегравати карпатівців. Натомість для нашої команди гра за великим рахунком особливого турнірного значення не мала. Але мотивації у підопічних Романа Зуба та Олександра Чижевського вистачало й без цього. По-перше, це був останній домашній матч сезону, а попрощатися зі своїми вболівальниками до наступного чемпіонату значно приємніше на мажорній ноті. По-друге, у резервістів інших грандів українського футболу – «Шахтаря» і «Дніпра» – «Карпати» цього сезону в Раві вигравали, тож зрозуміло, що аналогічно вони хотіли зіграти і з «Динамо». А окрім того, напевне нікому немає потреби доводити, що поєдинки між «Карпатами» і «Динамо» – це завжди принципове протистояння незалежно ні від статусу матчу, ні від інших нюансів, тут достатньо самої вивіски матчу. Саме тому сьогоднішню гру вболівальники, як і самі учасники, очікували з великим інтересом. 

Тренерський штаб «Карпат», визначаючи стартовий склад, зупинив свій вибір на наступних виконавцях: місце у воротах обійняв Іван Сілецький; пару центральних оборонців склали Володимир Сениця і Остап Грось; фланги захисту закривали Василь Кравець та Андрій Маркович – зліва і справа відповідно; за опорну зону відповідали Павло Макогон з Тарасом Завійським, вище яких діяв Володимир Савошко; з флангів атакували вінгери Ігор Поручинський і Олексій Гуцуляк, а на позиції центрфорварда вийшов Юрій Захарків.

Гра розпочалася з обопільних атак – обидві команди прагнули захопити ініціативу в свої руки, аби нав’язати супернику свій футбол. Карпатівці намагалися діяти комбінаційно, але в першій половині першого тайму контроль м’яча вдавався їм не в повній мірі, тож доводити до загострення свої атаки у «зелено-білих» не виходило. Динамівці натомість атакували довгими передачами через фланги та закиданнями за спини захисників команди господарів, але останні діяли щільно і за рахунок ігрової дисципліни та страхування один одного не дозволяли гостям виходити на забійні позиції. У підсумку до 28-ої хвилини гра головним чином точилася між двома карними майданчиками, а рахунок 0:0 цілком відповідав розвитку подій на полі. 

Все кардинально змінилося наприкінці першої третини матчу. Спочатку «Карпати» розіграли кутовий та Ігор Поручинський, отримавши передачу від Володимира Савошка, стрімко вздовж лицьової лінії рвонув до воріт. Прорив «десятки» нашої команди з відвертим порушенням правил зупинив Богдан Михайліченко і арбітр зустрічі Олександр Іванов без вагань вказав на точку. Фол був настільки очевидним, що жоден з гравців «Динамо» не заперечував проти такого суддівського рішення. Тарас Завійський з 11-метрової позначки пробив без шансів для голкіпера – Артур Рудько і м’яч опинилися в протилежних кутах воріт. 

За дві хвилини Артур Рудько ще раз змушений був діставати круглого із сітки. Володимир Савошко в карному майданчику накрутив двох захисників, але пробити не встиг – в останню мить захисник вибив круглого у нього з-під ніг. Однак на підборі першим був Олексій Гуцуляк, який ударом з лівої подвоїв перевагу своєї команди в рахунку. Міг вінгер «Карпат» оформити до перерви й «дубль», коли класно пробив штрафний у дальній нижній кут. Воротар гостей у затяжному стрибку до м’яча не дотягнувся, однак голкіпера киян підстрахувала стійка. 

Що ж до креативу гостей у першій половині зустрічі, то лише в одному епізоді вони були близькі до взяття воріт господарів. Партнери вдало кинули Богдана Михайліченка у прорив лівіше середини поля на ворота, але після його удару в дальній нижній кут круглий пройшов поряд із стійкою. 

Другий тайм обидві команди почали активно, однак в їхніх діях було чимало технічного браку і до того ж більшість атак носила стихійний характер. Саме після чергової помилки карпатівців поблизу власного карного майданчику м’яч опинився у Віктора Циганкова, який з’явився на полі по перерві і після його удару в дальній кут на табло загорілися цифри 2:1. Втім, інтригу в гру динамівцями було повернуто не надовго – вже за шість хвилин «зелено-білі» поновили свою перевагу в рахунку в два м’ячі. Сталося це після того, як Дмитро Полюганич пройшов по лівому флангу і від лицьової лінії виконав простріл, який на дальній стійці замкнув опорний півзахисник карпатівців Павло Макогон. 

Заключна чверть гри пройшла за помітної переваги «Карпат», які були значно ближчими до того, щоб виграти з великим рахунком, ніж «Динамо» до того, аби принаймні кінцівку гри зробити для господарів валідольною. Однак у підсумку більше голів глядачі не побачили, тож фінальний свисток арбітра зафіксував перемогу «левів» з рахунком 3:1.

25-й тур. 23.05.2015, 16:00. «Локомотив», Рава-Руська. 250 глядачів.
Хмарно. +14°С

Арбітр – Олександр Іванов (Макіївка, Донецька обл.).

Асистенти арбітра: Ростислав Пузанський, Віктор Кравченко (обидва – Львів).
Четвертий арбітр – Андрій Грисьо (Львів).

Спостерігач арбітражу – Василь Попович (Іршава, Закарпатська обл.).

«КАРПАТИ» U-21: Сілецький, Сениця, Грось, Кравець (Штаненко, 46), Маркович, Макогон, Завійський, Поручинський (Грисьо, 58), Гуцуляк (Єлсуков, 86), Савошко (Богач, 64), Захарків (Полюганич, 65).
Запасні: Данилів, Лобай.
Тренер – Роман Зуб.

«ДИНАМО» U-21: Рудько, Лук’янчук, Дмитренко (Жикол, 65), Азацький, Нагорний (Нестеренко, 46), Казаков, Кузик (Тарануха, 46), Андрієвський, Щебетун (Мироненко, 74), Михайліченко (Циганков, 46), Шепелєв.
Запасні: Шапочніков, Головко.
Тренер – Фернандез Гомез.

Голи: Завійський, 30 (пен.), Гуцуляк, 32, Макогон, 71 – Циганков, 64.

Попередження: Грось, 33 – Дмитренко, 44, Азацький, 80.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: