Молодь. "Металург" (Д) – "Карпати". Анонс

05 квітня 22:12
Переглядів: 180
елла

До Донецька молодіжна команда «Карпат» прибула в п’ятницю увечері і навіть встигла провести тренування. За словами старшого тренера «левів» Ігоря Йовічевіча хлопці півгодини розім’ялися після дороги і пішли відпочивати в готель. Вже в суботу, о 13:00 «зелено-білі» зіграють поєдинок проти донецького «Металурга». 

«До цього матчу ми підходимо в доброму стані. Я сподіваюся, що команда підтвердить мої слова в психологічному, технічному і тактичному плані. Я завжди говорю, що результат для мене не має значення. Для мене результат – це гра моєї команди: пресинг, комбінації, думка. У нас молода команда, яка має ще рік-другий для повного формування і переходу на вищий рівень» – каже Ігор Йовічевіч. 

Як відомо, у матчі проти донецького «Металурга» не зможуть зіграти двоє виконавців основи. Дисциплінарний комітет ФФУ дискваліфікував Армана Кен Еллу за вилучення в матчі проти «Шахтаря» на два матчі. Не поїхав в Донецьк і Амбросій Чачуа, який отримав в цьому ж матчі четверте попередження в сезоні. 

«Також у Львові залишився Тарас Завійський, який готується разом з основним складом. Ми будемо грати тими силами, які в нас є, без залучення дискваліфікованих футболістів з першої команди» – розповідає хорватський спеціаліст.

«Щодо «Металурга», то ми знаємо про силу нашого суперника. Донецька команда грає агресивно, непогано пресингує. Не виключено, що молодим хлопцям допоможуть Морозюк, Воловик та Голайдо, які не зможуть зіграти в недільному поєдинку основних складів. Якщо так і станеться, то «Металург» таким чином покаже, що сприймає нашу команду серйозно» – вважає Ігор Йовічевіч. 

Станом на сьогодні молодіжка «Металурга» йде на 13-ій сходинці в турнірній таблиці. «Карпати» поки дев’яті, але у випадку вдалої гри зможуть посунути конкурентів і піднятися вгору. Звичайно, без двох гравців основи це буде зробити не просто, але в Ігоря Йовічевіча та Романа Зуба є непоганий підбір молодих вихованців, які чекають на свій шанс. І в суботу дехто з них зможе ним скористатися.

Орієнтовні склади команд:

«МЕТАЛУРГ»: Пеньков, Єфімчук, Воловик, Тимофієнко, Шина, Ателькін, Голайдо, Морозюк, Мамутов, Трояновський, Савчук. 

«КАРПАТИ»: Лазарський – Гудак, Савченко, Подоляк, Вільчинський, Маркович – Березовий, Ахалая, Костевич – Красномовець, Страшкевич, Смук.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: