Молодь. "Волинь" U-21 – "Карпати" U-21 – 1:0

16 серпня 19:25
Переглядів: 121
фани карпати ультрас трибуни

У попередніх матчах карпатівської молодіжки відчувалася різниця у діях гравців до перерви та після неї. Наприклад, у Дніпропетровську «зелено-білі» набагато краще виглядали у другому таймі, аніж у першому. Натомість у Луцьку все вийшло навпаки – першу половину матчу карпатівці присвятили якісним атакам та комбінаціям, тоді як по перерві усе валилося з ніг...

Власне, першу нагоду для взяття воріт створили господарі – після скидки партнера Бохашвілі вискочив на ударну позицію, але трохи перестарався і м’яч полетів вище воріт. Після цього волиняни не створили біля воріт Романа Мисака бодай один небезпечний момент. У свою чергу «Карпати» змогли перехопити ініціативу і регулярно загрожували воротам. 

Чи не найкраща нагода була в Завійського, який швидко зорієнтувався в ситуації, підхопив м’яча на лінії штрафного і практично без перешкод пробивав низом у дальній від кіпера кут. Однак воротар примудрився скластися і відбити дуже складного м’яча. Голом міг завершитися кутовий удар, який карпатівці оригінально розіграли – на завершальній стадії з круглим опинився активний Грисьо, однак поцілити в кут йому завадили захисники «Волині». 

Оригінальні та нестандартні дії карпатівців приводили оборону суперників в паніку. Розігруючи м’яча в один дотик підопічні Романа Зуба кілька разів з легкістю доходили до воріт, але завжди чогось бракувало – завершального точного пасу, прицільного удару або ж суддя фіксував офсайд. Як би там не було, але в першому таймі саме «Карпати» були господарями на полі, тоді як «Волинь» не змогла скористатися перевагою у зрості та в габаритності. 

Коли ж розпочався другий тайм, усе змінилося. І змінилося воно завдяки тому, що лучани забили гол, десь не логічний. Крім того виникали певні запитання до того, чи забили вони цей гол згідно з правилами, чи не було в цьому моменті офсайду. Але повтор довів, що «Волинь» забила чистий м’яч, а звинувачувати в цьому карпатівці можуть лише самих себе – за те, що «проспали» момент передачі, випустили суперника на забійну позицію і не підстрахували Романа Мисака, який самовіддано відбив перший удар. З передачею на Никитюка та його ударом в порожні ворота, наш кіпер вже нічого не міг вдіяти. У той же час всі оборонці завмерли на місці і дивилися, як розстрілюють воротаря, очевидно, з надією на офсайд... 

Пропущений гол для «Карпат» мав негативні наслідки. Більшість часу, що залишався у другому таймі команда присвятила на спроби продертися до карної зони, але з навісами та передачами з легкістю справлялися захисники «Волині», які вже дістали впевненість і спокійно «сушили» гру. 

Велика кількість свіжих гравців групи атаки також плодів не принесла – відчувалося, що хлопці неймовірно переживають за результат і ця гарячковість десь впливала за загальний малюнок. Тож у другому виїзному матчі «Карпати» програють. Але на відміну від матчу проти «Дніпра» ця поразка особливо прикра, адже «Волинь» практично нічого не створила біля воріт «Карпат». Нічого, окрім єдиного забитого м’яча...

4-й тур. 16.08.2014, 15:00. «Підшипник», Луцьк. 250 глядачів. 
Перемінна хмарність, дощ. +20°С

Арбітр – Іван Бондар (Київ).

Асистенти арбітра: Ростислав Пузанський (Львів), Ігор Маковей (Вінниця). 
Четвертий арбітр – Олександр Кальонов (Львів).

Спостерігач арбітражу – Євген Геренда (Калуш, Івано-Франківська обл.).

«ВОЛИНЬ» U-21: Ярмощук, Подригуля (Воробей, 76), Никитюк, Приндета, Задерецький, Хомченко (Коблюк, 46), Рогач, Мемешев (Бабій, 63), Никитюк (Шаповал, 71), Петров (Булига, 46), Бохашвілі.
Запасний – Стрижеус.
Тренер – Віталій Кварцяний.

«КАРПАТИ» U-21: Мисак, Єлсуков, Грось, Штаненко, Лобай (Маркович, 46), Макогон, Михайловський (Страшкевич, 64), Завійський (Яструб, 75), Волошин, Грисьо (Красномовець, 70), Грищенко (Смук, 68).
Запасні: Сілецький, Поручинський.
Тренер – Роман Зуб.

Гол: Никитюк, 51.

Попередження: Бабій, 78, Никитюк, 83, Рогач, 85 – Грищенко, 27, Грисьо, 35, Грось, 48, Штаненко, 77.

Детальніший звіт з матчу молодіжних команд очікуйте дещо пізніше...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: