Молодіжка "Карпат" поступилася македонцям

07 лютого 22:00
Переглядів: 132
карпати 21
Другим суперником молодіжки «Карпат» на турецьких зборах стала «Академія Пандєва» із Македонії. Команда, в якій переважали досвідчені футболісти (найстаршому 37 років), виступає у першій македонській лізі, але робить кроки до того, щоб підвищитися у класі. 
 
«Карпати» вийшли на поле у такому складі: Сілецький, Лебеденко, Виздрик, Сениця, Стасишин, Толочко, Лебедь, гравець на перегляді, Саламаха, Богач, Карпенко. 

Вже з перших хвилин «леви» дали зрозуміти, що їм байдуже, наскільки старшим та досвідченішим є їхній суперник – вони готові грати в свою гру. І варто відмітити, що в першому таймі македонцям практично нічого не вдалося створити біля воріт Івана Сілецького. Так, гол «Академія Пандєва» забила, але загалом карпатівська оборона виглядала дуже злагоджено та монолітно. 
 
Свій гол «леви» забили в середині тайму – Саламаха отримав м’яча на фланзі, біля кутового прапорця обіграв двох суперників і прострілив до карної зони. Ігор Карпенко виник нізвідки і непомітно для оборонця сильно пробив у ближній кут. Відігратися македонці змогли наприкінці тайму, коли їм вдалося розрізати оборону і вивести на ударну позицію свого гравця. Тож на перерву команди пішли за нічийного рахунку. 
 
У другому таймі обидві команди провели велику кількість замін. Але якщо в «Академії Пандєва» виходили 30-річні аксакали, то їм протидіяли зовсім юні вихованці клубної школи і Академії, які ще навіть за дубль толком не грали. І все ж гра трималася на рівних, більше того, саме карпатівці могли виходити вперед. Після подачі кутового Веремієнко опинився на ударній позиції і сильно бив у верхній кут, але примудрився влучити у голову Саламахи, який мимоволі став рятівником македонців. 
 
Своїм же шансом балканці скористалися сповна. Неочікуваний дальній постріл низом застав Антона Задерейка зненацька, до того ж він був прикритий своїми і чужими гравцями. Та все ж могли карпатівці відігратися, нагоди були, але фінальний свисток зафіксував перемогу македонської команди.
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: