Молодіжка "Карпат" поступилася румунським "студентам"

17 лютого 07:44
Переглядів: 257
ФК Карпати Львів

Нехай не вводить в оману уболівальників «Карпат» назва румунської команди, з якою дублери «левів» зустрічалися в своєму третьому спарингу на турецьких зборах. «Муніципал Студентеш» є одним з лідерів першої ліги Румунії – команда досвідчена і добре організована.

Звичайно, за деякими показниками румуни переважали молодих львів’ян, які формують склад практично оновленої команди U-21. Однак за словами Андрія Купцова його потішило те, що хлопці не стушувалися перед габаритнішим суперником, грали сміливо і адекватно відповідали на жорстку боротьбу.

Якби обставини склалися по-іншому, то «леви» могли б виграти цей спаринг. Але в завершальні моменти Яструбу, Дронському і Грищенку бракувало краплини холоднокровності. Румуни теж, як не старалися, але пробити захист «Карпат» не могли, тож зробили ставку на банальну силову боротьбу під час стандартів. Зрештою, дублери встояли і тут, але припустилися фатальної, хоч і необов’язкової помилки. Молодий воротар Нагірний вирішив наздогнати форварда румунів, який абсолютно не загрожував воротам, оскільки знаходився практично на лінії поля. У спробі вибити м’яча, кіпер, очевидно, зачепив ногу суперника і суддя вказав на «точку»...

Попри чергову поразку, Андрій Купцов відзначив, що збори проходять дуже продуктивно, адже карпатівська молодіжна команда, одна з небагатьох в Україні, отримала можливість не лише тренуватися на якісних полях і проживати в п’ятизірковому готелі на узбережжі Середземного моря, але й здобувати досвід та взаєморозуміння у матчах проти непоганих команд.

На понеділок дублери запланували провести останній, четвертий спаринг в Туреччині. Їхнім суперником стануть однолітки з російського «Краснодара».

«Карпати» (U-21) – «Муніципал Студентеш» (Румунія) – 0:1

«КАРПАТИ»: Мозіль (Нагірний, 65), Білоус, Білий, Виздрик (Бухта, 70), Дударенко (Савченко, 85), Березовий (Михайловський, 75), Завійський (Савошко, 55), Яструб, Красномовець (Маркович, 80), Поручинський (Волошин, 75), Грищенко (Дронський, 60).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: