Молодіжка «Карпат» поїхала на збори в Євпаторію

14 лютого 19:02
Переглядів: 115
Default Image

Сьогодні молодіжна команда «Карпат» відправилася до Криму на заключний тренувальний збір перед стартом весняної частини першості України.

До Криму карпатівська молодь відправилася сьогодні вранці, потягом львів – Сімферополь, а вже зі столиці Автономної республіки Крим на автобусі команда дістанеться місця дислокації – тренувальної бази «Ліана» в Євпаторії.

На останній тренувальний збір зимового міжсезоння старший тренер молодіжної команди «Карпат» Андрій Сапуга та його помічник Олександр Чижевський взяли 17 польових гравців та трьох воротарів, з якими займатиметься наставник кіперів «зелено-білої» молодіжки та «Карпат-2» Олег Венчак.

У Криму наша команда готуватиметься упродовж десяти днів. Як розповів Інформаційному центру клубу Андрій Сапуга, у планах щоденно по два тренування. Окрім того команда зіграє три контрольних спаринги. З ким саме карпатівці поміряються силами 17 (18) і 20 (21) лютого стане відомо вже на місці. Це питання зараз вирішується. А от останній товариський матч молодіжка «Карпат» зіграє з однолітками з донецького «Металурга». За попередньою домовленістю ця гра повинна відбутися 24-го лютого.

А вже наступного дня, 25-го лютого, «зелено-білі» потягом відправляться додому і вже у Львові проведуть безпосередню підготовку до свого першого офіційного матчу в 2012 році. Його наша команда зіграє у гостях 2-го березня з луганською «Зорею».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: