Молодіжна збірна України поступилася в першому матчі національній збірній Польщі

09 травня 23:41
Переглядів: 536
україна

Молодіжна збірна України поступилася національній збірній Польщі у першому товариському матчі, який проходив в Кросно.

Перші 20 хвилин пройшли з помітною перевагою господарів майданчика, і спочатку капітан "бяло - червоних" Артур Поплавски відкрив рахунок, а за 6 хвилин до перерви Ігор Собальчік з 10-тиметрового подвоїв перевагу польської команди.

На жаль, наші молоді футболісти дуже боязко провели перший тайм, явно не вистачало взаєморозуміння, і ніяких серйозних загроз воротам голкіпера збірної Польщі Каміла Дворжецького створити не вдалося.

За польською командою залишився і початок другої половини - на 23-й хвилині Поплавски продавив нашу оборону на лівому фланзі, і технічно пробив повз голкіпера збірної України Богдана Тимощука. Промінчик надії для нашої команди промайнув, коли на 27 -й хвилині Віталій Дзюба вдало зіграв на добиванні і з меж штрафного вколотив м'яч під поперечину. Однак перелом в матчі не настав - на 31-й хвилині екс-"ураганівець" Павло Будняк технічно зіграв на лівій бровці, і пробив точно в дальній кут. На 35 -й хвилині Роман Ковальчик взяв тайм-аут, Максим Литвинов вийшов п'ятим польовим гравцем, що і продовжував робити на м'ячі нашої команди. І тут наші хлопці не продемонстрували злагодженості, а коли на 38-й хвилині "обрізалися", Собальчік вийшов на одного українця, який намагався страхувати ворота - м'яч вп'яте опинився у воротах збірної України.

До фінальної сирени підопічні Романа Ковальчика продовжували грати з п'ятим польовим, але перед самою фінальною сиреною знову провалилися в обороні, і цю помилку довелося виправляти ціною фолу, який був вже шостим - благо, Тимощук відбив удар Поплавського, і рахунок 5:1 став підсумковим у матчі.

10 травня національна збірна Польщі та молодіжна збірна України в тому ж Кросно зіграють другий матч.

Польща - Україна (U-21) - 5:1 (2:0)

Голи: Поплавски - 2 , Собальчік - 2 , Будняк - Дзюба.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: