Московський рефері розповів як він судитиме Усика у Львові

28 вересня 23:00
Переглядів: 826
Копцев

Москвич Юрій Копцев вже 15 років працює на українських рингах і 4 жовтня судитиме бій Олександра Усика у Львові, впевнений, що боксерське співтовариство України та Росії розколоти неможливо, про це та багато іншого він розповів у своєму інтеррвю.

- В яких містах України Ви буваєте? Які бої судите? 
- Мене з Україною пов'язує багато чого. В контексті спорту - у мене українська національна ліцензія. І незважаючи на те, що я живу в Москві я де юре і де факто український арбітр. ВУкраїні працюю на боях, які проходять на території країни. Також, часто, як росіянин обслуговую чемпіонські поєдинки. 

- Як Ви вважаєте, політична ситуація, що склалася зараз між Росією і Україною впливає якось на відносини цих країн в плані боксу? Як у Росії ставляться до українських боксерів і навпаки? 
- Взагалі спорт завжди був поза конфліктним полем, тим більше бокс. Я бачу сьогодні спроби спекулювати цим, але це виходить не від спортсменів, а від людей "околобокса", часто не вихованих в строгості боксерських залів. Всі боксери дружать і спілкуються. Упевнений що наше проф співтовариство розколоти неможливо. 

- Бої яких відомих українських боксерів Вам доводилося судити? 
- Федченко, Глазков, Нужненко, Бурсак, Узєлков, Нікулін, Ровенський, Бражник, Руденко, Плотніков, Копиленко і далі за списком... 

- Як Вам нинішня форма Володимира Кличка, що скажете про його рішення перенести бій?
- Як я розумію, нинішня форма Кличка знаходиться на найвищому рівні. З його табору підготовки мені відомо, що він вже на самому початку циклу проводив 12-ти раундові спаринги. Це надзвичайно круто. Рішення перенести бій - це звичайно ж рішення Володимира, але думаю що це на руку Пулєву. У нього буде більше часу для підготовки. А якщо вже зовсім відверто, то я не розумію що може Пулєв протиставити нинішній формі Кличка. 

- Інший український профі - Вася Ломаченко... Що думаєте про нього? Як Вам його старт на професійному ринзі? 
- Я спостерігаю за ним з середини його аматорської кар'єри. Двічі стоячи слухав український гімн в його честь: на Олімпійських Іграх в Пекіні і на Чемпіонаті Світу в Баку. Василь безумовно талановитий боксер, але на його бажання взяти професійний бокс «на хапок» я спочатку дивився скептично. Те що він стане чемпіоном світу було зрозуміло відразу. Було незрозуміло коли. З нетерпінням чекаю найцікавішого - стикових чемпіонських матчів. Хочеться побачити його у великих боях. 

- Чого очікуєте від бою Олександра Усика? 4 жовтня він боксуватиме у Львові. Будете слідкувати? 
- Не те що буду стежити, а буду його судити! На цей раз в ролі бокового арбітра. Буквально вчора отримав призначення на цей бій від WBO. Тому, згідно етиці, з мого боку буде правильним не відповідати на питання про очікування. Можу запевнити уболівальників, що з мого боку, як завжди, буде все неупереджено і об'єктивно. Ну а якщо відверто, то Саша зі своїм багажем знань повинен таких їсти на сніданок. Але бокс чи знаєте така штука... 
Бокове суддівство, знаєте, не моя стихія. Дуже сподіваюся від федерації отримати призначення в ринг на Котельника. Хочу бачити цей бій і «Львів Арену» третьою людиною в рингу.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: