Мовний табір львівських волонтерів до Євро-2012

14 липня 14:14
Переглядів: 212
Default Image

Львівські волонтери протягом двох тижнів удосконалюватимуть свою англійську, спілкуючись з молоддю Іспанії, Литви, Чехії, Сербії та Франції. Про це Інформаційному центру «Україна-2012» повідомили в департаменті Євро-2012 Львівської міськради.

«Однією із вимог до волонтерів приймаючого міста Львова є вільне володіння англійською мовою. Сьогодні існує не так багато шляхів досягнення цієї мети – це або спеціалізована вища освіта, або приватна освіта, або спілкування з іноземцями. Мовний табір – освітній соціальний проект, спрямований на подолання мовного бар’єру за допомогою живого спілкування. Впевнений, після двох тижнів щоденних занять львівські волонтери відчують якісні зміни в рівні володінні англійської мови», – розповів директор департаменту Євро-2012» Львівської міської ради Олег Засадний.

Відповідно до концепції проекту кожен день матиме свою тему, та окрім побутових та соціальних, передбачатиме вивчення лексики, пов’язаної із турніром Євро-2012 та фан-культури. Навчання відбуватиметься у формі дискусій, рольових ігор, вивчення пісень, культур країн світу, а також перегляду фільмів – згідно з програмою, розробленою викладачами окремо для кожної групи.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: