"Можливо візьмемо когось із літнього табору НБА"

22 серпня 10:28
Переглядів: 230
ферро політехніка

Львівська баскетбольна «Політехніка-Галичина» почала підготовку до сезону. На відміну від попередніх років, уже на цьому етапі наставник матиме майже укомплектовану команду

«Нам потрібен тільки виконавець на позицію першого номера, — розповів генеральний директор «Політехніки-Галичини» Кирило Погостинський. — Усі інші позиції закрито. Коли закриємо проблемну позицію — сказати не можу. В таких ситуаціях завжди потрібно врівноважити два чинники — ціну та якість. Почекаємо, коли завершиться літній табір у НБА, можливо, звідти когось візьмемо. Можливий варіант, що знайдемо когось у Європі. Побачимо, хто буде без клубу та підходитиме нам за своїми запитами і, звісно, кондиціями».        

Нині в тренувальному таборі «Політехніки» перебувають: Сергій Алфьоров, Владан Вукосавлєвіч, Ярослав Лемик, Денис Тютюнник, Дмитро Полещук, Максим Івшин, Микола Полюляк, Олександр Кольченко, Кіндалл Дайкс, а також молоді Антон Давидюк, Ілля Жуковський і В’ячеслав Моторчук. Із національної збірної має повернутися Леонід Стефанишин. 

У Львові «студенти» тренуватимуться до 28 серпня, а потім вирушать на збори в Сербію. Там «Політехніка» має провести 10-12 спарингів із сербськими, румунськими та турецькими командами. У Львові галичани не мають наміру зустрічатися в товариських іграх. 

Щодо завдань на сезон, то «політехи» прагнутимуть виступити не гірше, ніж минулого, коли посіли четверте місце. «Безперечно, ми хотіли б здобути медалі національного чемпіонату та Кубок України, — каже Кирило Погостинський. — Такі завдання стоять перед кожною амбіційною командою. Завдання ж мінімум — виступити не гірше, ніж минулого сезону».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: