Михайло Бродський: "Держава цього року виділила на баскетбол 12 млн. гривень"

08 червня 11:40
Переглядів: 199
бродський

Новоспечений президент Федерації баскетболу України Михайло Бродський в інтерв'ю журналістам розповів про свої цілі та завдання на цій посаді.

«Держава цього року виділила на баскетбол 12 млн гривень, і важливо зробити так, щоб ці гроші не розмазалися по тарілці. Я вже попросив включити нас в експеримент. У результаті, як у всьому цивілізованому світі, ці гроші зайдуть на рахунки федерації і через систему тендерів ми будемо купувати все необхідне. Таким чином, вийде уникнути непотрібної бюрократії.

Все, що пов'язано з грошима, буде публічно. Всі будуть все бачити і все знати. Федерація - громадська організація, в якій в акціонерів всі любителі баскетболу. Не соромлюся заявляти подібне, бо інакше не мислив ніколи. Всі говорять про реформи і не проводять їх, а ми зробимо.

Звичайно, я розраховую на внески команд учасників, ліцензії... Сайти всіх клубів будуть об'єднані в єдину систему. У нас буде безкоштовна система-додаток, які досить завантажити і встановити для початку роботи зі своїм клубним сайтом без наявності якого команда не буде допущена до змагань. Повинна бути двіжуха. Нас дуже багато. І якщо ми об'єднаємося в такий єдиний реєстр, то з нами будуть рахуватися і у нас будуть гроші. Адже легше продати рекламу, яка буде на сайтах усіх команд будь-яких рівнів в рамках країни, ніж знайти спонсора для окремо взятого колективу.

На жаль, зауважив, що перші три дні мого президентства сайт ФБУ лежав. Для мене як власника власної софтової компанії - це неприпустимо. Статистика Суперліги працювала на продукті литовців, наприклад... Якщо ми незалежна держава, то і подібні речі у нас повинні бути власного виробництва. Адже це не Майкрософт і не Гугл? Розберемося. У всякому разі будемо взаємовигідно домовлятися.

Наступне серйозна зміна торкнеться змагального процесу. Ігор буде багато, дуже багато і величезна кількість. Федерації в областях в обов'язковому порядку будуть брати участь у цьому. Хто не захоче працювати, з тими будемо прощатися і створювати нові федерації, підтягувати ентузіастів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: