Михайло Фоменко: "Якби грали з іншою збірною, то все було б трохи по-іншому"

26 листопада 00:03
Переглядів: 339
Михайло Фоменко

Наставник збірної України Михайло Фоменко дав інтерв'ю програмі «ПроФутбол».

«По-перше, нам спочатку попалася найсильніша команда з можливих. По-друге, першу гру ми грали вдома, а не на виїзді. У Парижі все-таки збірній Франції допомагали і 12-й гравець, і 13-й гравець, і 14-й гравець. Якби грали з іншою збірною, то все було б трохи по-іншому», - сказав Фоменко.

«Збірна Франції має у своєму складі дві рівноцінні збірні, а у нас немає гравців на два склади, плюс були втрати. Якщо вони міняли людей ззаду, поставили двох нових центральних захисників - один з них забив, а другий грає в «Реалі». У нас , до слова, немає представників з «Реала»«Манчестер Юнайтед»«Манчестер Сіті» або «Арсеналу».

«Вилучення Хачеріді? Там взагалі не було контакту. Призначається штрафний хоча б, але видаляти за це ... З боку Рібері був фрагмент з театральної постановки якийсь, і це зіграло на суддю, хоча вони були не проти».

«Я вже не в тому віці, щоб чогось боятися. Є достатній життєвий досвід і професійний. Якби мене змусили займатися фізикою чи хімією, тоді б можна було незручно себе почувати. А так це ж своєю улюбленою справою. Життя так склалося або мене так батьки виховали, що якщо ти займаєшся справою серйозно, то треба бути максималістом. Який же сенс робити свою роботу на 40-50%? Якщо ми ставимо завдання перед своїм підлеглими, щоб вони віддавалися своїй справі на 100%, так це і нас стосується, адже ми повинні бути прикладом для своїх хлопців».

«У нас завдання таке, що кожна гра, як остання. Треба в кожній грі реалізовувати свої можливості на 100%, а то й більше. Хлопці зрозуміли - це і робили».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: