Михайло КОПОЛОВЕЦЬ: "Коли я забиватиму гол, то зніматиму з себе футболку"

23 серпня 20:36
Переглядів: 291
Default Image

Автор першого гола у матчі «Карпати» - «Севастополь» розповів про те, чому скидає футболку після забитих голів 

- Михайле, мабуть увесь стадіон хвилювався, щоб ти часом не забив другий гол…
- Та не переживайте, мені розуму вистачає. Це все емоції, я ж не так часто забиваю, як Сергій Кузнецов. Для мене гол – це як Різдво, як Новий рік. Лише другий мій гол в «Карпатах». От Кузнецов щодня забиває – для нього це як попоїсти. Тому коли я забиватиму гол, то зніматиму з себе футболку.

- Але ж тебе, мабуть, за це оштрафують…
- Будемо сподіватися, що на це заплющать очі.

- Все було дуже швидко, ти пам’ятаєш, як забивав?
- Батіста пройшов, віддав на Баранця, а той мені в один дотик. Я розвернувся і відразу ж пробив – навіть не бачив, де ворота.

- З трибун здавалося, що за винятком кількох хвилин другого тайму, «Карпатам» було дуже просто грати проти «Севастополя».
- Ну ясно, з трибун все видається простим. А грати було важко, бо в більшості футболістів немає ігрової практики, та й вийшли ми на полі у такому складі вперше. Добре, що ми виграли, навіть коли рахунок був 1:1 ми довели, що сильніші за суперника.

- Коли вийшла «важка артилерія», стало легше грати?
- Звичайно. І Сергій, і Олег допомогли притиснути «Севастополь». Ми всі трохи втомилися, я зокрема теж. А вони додали свіжої крові і наш суперник зламався. Ми ж могли і третій забити, але Батісті трохи не поталанило.
ФК Карпати

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: