Михайло Мельник: "Британці привезли до України, напевно, найкращих боксерів своєї команди"

22 січня 23:05
Переглядів: 189
Михайло Мельник

Відбулась передматчева прес-конференція з нагоди другого домашнього вечора боксу для команди «Українські отамани». Вже завтра, 23 січня наша команда зустрінеться із «Британськими левовими серцями». Команда супротивника вже прибула до України і хлопці щойно пройшли офіційну процедуру зважування. "Битва на вагах" виявилась запеклою, адже очі суперників палають жагою перемоги і повітря у залі під час зважування майже іскрило. Всі спортсмени вдало взяли вагу та готові до завтрашнього поєдинку.

Одним з найбільш інтригуючим поєдинком вечора стане поєдинок спортсменів вагової категорії до 52 кг, в якому зійдуться Азат Усеналієв та Ендрю Селбі. В минулому році боксери вже зустрічалися між собою, проте переможцем зустрічі вийшов саме британський боксер. Матимемо надію, що цього разу нашому легіонеру вдасться взяти реванш. Ну й не менш захопливим буде завершення вечора, де  зустрінуться титуловані боксери суперважкого дивізіону, Віктор Вихрист та Джозеф Джойс.

За словами старшого тренера команди «Українські отамани» Михайла Мельника: «Завтра на нас очікує захоплюючий та неймовірно цікавий вечір боксу. Британці привезли до України, напевно, найкращих боксерів своєї команди, тому кожен з поєдинків буде дуже непростим для наших хлопців. Ми поважаємо своїх опонентів, проте титулами нас не налякати. З цією командою ми вже зустрічалися два роки тому і двічі їх перемагали. Як і два роки тому, так і зараз, у своїх хлопцях я впевнений на сто відсотків!"

Дійсно, матч буде важким та напруженим, але від того ще більш видовищним. У цьому впевнений і генеральний директор клубу «Українські отамани» Дмитро Гайструк: «Ми можемо завірити, що бій із палкою командою з Мексики був смачним аперитивом перед подачею основної страви – поєдинком із досвідченими та непохитними британцями. Ми віримо у свою команду, віримо у кожного боксера, і розраховуємо покласти максимальну кількість очок після завтрашнього поєдинку до підсумкової таблиці коефіцієнтів».

А тим часом ажіотаж навколо поєдинку зростає, про що свідчать продажі квитків до зустрічі. Координатор проекту Аліна Шатернікова влучно помітила, що: «Київ нарешті розкачався після новорічних свят та знову готовий ходити на спортивні заходи і вечори боксу зокрема, адже квитки на матч розлітаються. Ми розраховуємо завтра на максимальну підтримку глядачів та усієї країни, адже в поєдинку проти британської команди нам надзвичайно важливо перемагати».

Ми очікуємо завтра на гарячі поєдинки, адже британці ні на крок не готові поступитися. Тому, нехай переможе сильніший! А ми вболіваймо за Україну!

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: