Михайло Метревелі: "Україна найближчим часом може отримати досить якісного гравця"

17 серпня 22:28
Переглядів: 660
Русин

На презентацію Ростислава Русина приїхав його менеджер Михайло Метревелі, який зізнався, що вірить у Русина, в якого попереду велике майбутнє.

Михайле, ви сьогодні приїхали з Києва на презентацію свого клієнта. Розкажіть, як відбувся цей трансфер? Чи допоможе він «Руху»?

Якщо я скажу, що це був важкий трансфер, – то, мабуть, не так, і, по-перше, це не клієнт, а, якщо хочете, мій син. Тому все вийшло досить легко. Все, що відбувається у сім’ї, коли ми виходимо на новий рівень, – вважаю, що це дуже легко. Але насправді дається це доволі важко. Дуже важкі виникали моменти у кар’єрі Ростислава, часи складні були. Але зараз, завдяки великій наполегливості «Руху», в Русина з’явилася можливість проявити свої якості, продемонструвати вміння та довести, що він сильний футболіст, що Україна найближчим часом може отримати досить якісного гравця, який, можливо, виступатиме в національній збірній. Ми цього би дуже хотіли, дуже багато для цього зусиль доклали разом із президентом і спортивним директором клубу. Я сподіваюся, що Ростислав на правильному шляху, він прогресуватиме та допомагатиме команді.

Із ваших слів я розумію, що Русин має прогресувати разом із командою швидкими темпами?

Так, ми на це дуже надіємося, тому що Ростислав умотивований, як ніколи, він довго чекав свого часу, й ось його шанс прийшов. Вікно можливостей відкрилося, якщо він правильно скористається цим, віддасть всього себе для реалізації своїх можливостей в рамках колективу, якого зараз перебуває, а колектив дуже перспективний, бо у цього клубу велике майбутнє. Я думаю, що Ростик проявить усі свої якості та стане корисним для команди.

Як вам презентація Русина на Ратуші?

Оригінально, в сучасному тренді з прекрасними видами на чудове місто Львів. Сподіваюся, що цей важкий підйом на вежу ратуші дасть нам можливість пройти легший шлях на полі та досягнути великих результатів для команди.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: