Михайло Метревелі: "Україна найближчим часом може отримати досить якісного гравця"

17 серпня 22:28
Переглядів: 592
Русин

На презентацію Ростислава Русина приїхав його менеджер Михайло Метревелі, який зізнався, що вірить у Русина, в якого попереду велике майбутнє.

Михайле, ви сьогодні приїхали з Києва на презентацію свого клієнта. Розкажіть, як відбувся цей трансфер? Чи допоможе він «Руху»?

Якщо я скажу, що це був важкий трансфер, – то, мабуть, не так, і, по-перше, це не клієнт, а, якщо хочете, мій син. Тому все вийшло досить легко. Все, що відбувається у сім’ї, коли ми виходимо на новий рівень, – вважаю, що це дуже легко. Але насправді дається це доволі важко. Дуже важкі виникали моменти у кар’єрі Ростислава, часи складні були. Але зараз, завдяки великій наполегливості «Руху», в Русина з’явилася можливість проявити свої якості, продемонструвати вміння та довести, що він сильний футболіст, що Україна найближчим часом може отримати досить якісного гравця, який, можливо, виступатиме в національній збірній. Ми цього би дуже хотіли, дуже багато для цього зусиль доклали разом із президентом і спортивним директором клубу. Я сподіваюся, що Ростислав на правильному шляху, він прогресуватиме та допомагатиме команді.

Із ваших слів я розумію, що Русин має прогресувати разом із командою швидкими темпами?

Так, ми на це дуже надіємося, тому що Ростислав умотивований, як ніколи, він довго чекав свого часу, й ось його шанс прийшов. Вікно можливостей відкрилося, якщо він правильно скористається цим, віддасть всього себе для реалізації своїх можливостей в рамках колективу, якого зараз перебуває, а колектив дуже перспективний, бо у цього клубу велике майбутнє. Я думаю, що Ростик проявить усі свої якості та стане корисним для команди.

Як вам презентація Русина на Ратуші?

Оригінально, в сучасному тренді з прекрасними видами на чудове місто Львів. Сподіваюся, що цей важкий підйом на вежу ратуші дасть нам можливість пройти легший шлях на полі та досягнути великих результатів для команди.

За матеріалами: fcruh.com
Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: