Михайлу Тимківу - 62!

08 жовтня 19:29
Переглядів: 264
tymkiv

8 жовтня 1949 року «прийшов» на світ божий Михайло Тимків - відомий на Львівщині футбольний діяч. Як і всі його ровесники у молоді роки копав м’яча, хоча й не завжди шкіряного, але свою любов віддав грі мільйонів. Далі були роки футбольної ерудиції в ДСТ «Трудові резерви» під керівництвом таких провідних наставників, як Вадим Білоцерківський і Віктор Красношапка і виступи у чемпіонаті Львівської області за колектив «Прогрес» та за збірну Закавказького військового округу, де був капітаном команди. Після цього життя дещо змінилися.

Керівництво міста, зауваживши організаторські здібності Тимківа призначило Михайла головою Львівського спорткомітету у Шевченківському районі. Його успіхи на новій роботі не залишились поза увагою футбольного середовища. І з 1990 року Михайло Тимків перебрав, з рук незабутнього Карло Мікльоша, естафетну паличку ветеранського футбольного клубу «карпати» (Львів).

1996 року пана Тимківа обрано президентом ВФК «Карпати» (Л) і з цього часу почався тріумфальний зліт тих «зелено-білих левів» кому за «40», за «50» і старших. У сезони змагань карпатівці здобули 10 обласних чемпіонських титулів та чимало кубків. Перемагали навіть на міжнародній арені. Карпатівці під чуйною орудою Тимківа за свої успішні результати отримали звання чемпіонів України (2002 р.) і володарів суперкубка України (2003 р.).

А ще Тимків виступав на чемпіонаті світу з футболу у Франції 1998 року, щоправда у складі ветеранської національної команди України і на кілька тижнів раніше чемпіонського маршу команди великого Зідана.

Багато цікавого було, а ще більше буде у спортивній діяльності Михайла Тимківа. Принаймні, ми у це віримо.

Тож з нагоди святкового Дня зичимо Вам, пане Тимків, на даний час (!) міцного здоров’я, а все решта само прийде. Нехай збуваються Ваші мрії!

З найкращими побажаннями, «Галичина спортивна».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: