Микола Грепиняк: "Ми не маємо наміру здаватися та відстоюватимемо свою позицію"

18 вересня 22:00
Переглядів: 295
гол

Дуже неприємна ситуація склалася під час проведення фіналу чемпіонату України серед ветеранів (45+). Як ми повідомляли раніше, в цьому турнірі бере участь представник нашої області – коломийський «Сільмаш».

На фінальному етапі команді довелося зустрітися із фаворитом змагань – одеським «Чорноморцем». Коломияни завдяки єдиному голу, забитому на останніх хвилинах, здобули перемогу над іменитим суперником та вийшли до фіналу. У вирішальному матчі турніру «Сільмаш» мав зіграти із командою ветеранів ФК «Пирятин». Однак, відбулися несподівані зміни.

Детальніше про ситуацію, що склалася, розповів президент ФК «Сільмаш» Микола Миколайович Грепиняк:

«- Минулого четверга футболісти ветеранського футбольного клубу «Сільмаш» прибули до Одеси для участі у фінальній частині чемпіонату України серед команд ветеранів (45+). Хоча спочатку планувалось провести її в Умані, однак, в останній момент місце проведення етапу змагань було змінено на Одесу. Жеребкування чомусь відбулося за закритими дверима. І нам лише повідомили, що ми знову потрапили в групу із п'ятикратними чемпіонами України – одеським «Чорноморцем». Виходу не було. Вийшли на поле і так склалося, що ми одеську команду перемогли. Суперник володів перевагою, але на останніх хвилинах гри «Сільмаш» використав можливість забити гол. Так, нам пощастило. Ми забили гол, а часу відігратися «Чорноморець» вже не мав. Але по завершенню матчу жодних претензій не висловлювалося, подякували за гру один одному.

Ця перемога забезпечила нам вихід до фіналу, оскільки команда із Волочиська повідомила, що на гру не виходить. Тому з спокійною душею вели планомірну підготовку до недільного фінального поєдинку, в якому мали зустрітися із ФК «Пирятин». Але в неділю ми дізнаємось, що нас до фіналу не допускають через якусь невідому причину. На поле вийшли. Також на поле вийшли одеський «Чорноморець» та ФК «Пирятин». Ми чесно зайняли перше місце в своїй групі, а ФК «Пирятин» - в своїй. «Чорноморець» подав протест і його якимось дивним чином задовольнив виконавчий комітет ФФУ. Однак жодних рішень не було показано, лише усно повідомивши, що ФК «Сільмаш» зараховано технічну поразку. Зрозуміло, що фінал не відбувся, так як три команди не можуть грати в футбол. Жодного документу на сьогоднішній день ми досі не отримали.

Чекали цієї перемоги довгих 10 років, і так неприємно, що в нас її забирають такими нефутбольними методами. Але ми не маємо наміру здаватися та відстоюватимемо свою позицію. Та все ж, сподіваємось на чесність та порядність членів виконавчого комітету ФФУ, які, все-таки приймуть справедливе рішення і дозволять нам зіграти у фінальному поєдинку проти ФК «Пирятин».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: