Микола Ільницький: "Незвичними були ретардери на трасі"

01 травня 10:01
Переглядів: 338
Микола ІЛЬНИЦЬКИЙ

Як ми вже повідомляли, на Закарпатті відбувся другий етап чемпіонату України з гірських перегонів «Бескид 2013». Звивисту трасу Ужоцького перевалу підкорювали і четверо прикарпатських гонщиків. Тож далі — детальніше про виступ наших пілотів.

Микола Ільницький з Кутів Косівського району був єдиним представником Івано-Франківщини, який два місяці тому стартував на сніжній трасі Верецького перевалу в першому етапі чемпіонату «Зимові Вершини». Цього разу він повторив свій результат у тій гонці — друге місце у абсолюті та класі А4.

«Гонка для мене пройшла нормально, трасу проходив чітко, — каже Микола Ільницький. —Незвичними були ретардери на трасі, під час кваліфікації трохи помилився при їх проходженні. Але вже під час залікових підйомів все було добре. Про саму трасу можна сказати, що вона була навіть трохи гравійною, тому ми й підібрали гравійну резину».

Тиждень видався доволі напруженим для нашого гонщика, адже ще в неділю він був у Криму, де разом з Володимиром Петренком переміг у першому етапі національної ралійної серії «Кубок Лиманів».

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: