Микола Ільницький переміг на ралі "Чорномор"

22 квітня 11:12
Переглядів: 205
Микола ІЛЬНИЦЬКИЙ

Прикарпатський автогонщик Микола Ільницький з Кутів Косівського району переміг на першому етапі національної ралійної серії «Кубок Лиманів». Наш спортсмен був штурманом у київського пілота Володимира Петренка.

Сьогодні в автономній республіці Крим відбувся перший етап «Кубка Лиманів» — ралі «Чорномор». Столично-карпатський екіпаж показав найкращий час серед 49 екіпажів, які взяли участь у цих перегонах.

За словами Миколи Ільницького, протягом усієї гонки на спецділянках точилася запекла боротьба. У повнопривідному класі була просто таки шалена конкуренція — на старт тут одразу вийшли 18 екіпажів.

Найбільшою інтригою дня була боротьба між екіпажем Петренко — Ільницький та одесько-київською пілотажною парою Юрій Кочмар — Сергій Коваль. On-line результати просто вражають.

Першу спецділянку (СД) «Чорноморське-1» Кочмар подолав на 2,3 секунди швидше за Петренка. Після другої СД «Чорноморське-2» одесит лідирував уже на 6,2 секунди. Але третю СД «Чорноморське-3» Петренко проїхав на 8,5 секунди швидше і вийшов у лідери. Між екіпажами знову було 2,3 секунди.

Четвертий доп «Новосільське-1», і Петренко з Ільницьким знову швидші — на 3,5 секунди. Та наступну СД «Новосільське-2» вже виграють Кочмар і Коваль. Тож перед останнім допом Петренкохоч і лідирував, та на незначні 1,5 секунд, — попередніх п’яти спецділянок на гонці ніби й не було. І ось нарешті остання, шоста, СД «Новосільське-3» визначає переможця дня. Петренко виграє її,Кочмар проїжджає повільніше на 6,1 секунди. У загальній класифікації екіпажі розділили всього 7,6 секунди. Для порівняння, третій екіпаж етапу відстав аж на хвилину.

Тож поки що єдиний представник Івано-Франківської області в цьогорічному «Кубку Лиманів»Микола Ільницький везе додому одразу два Кубка переможця — в абсолютному заліку та класі Р8. Вже за тиждень чекатимемо нашого гонщика на другому етапі чемпіонату України з гірських перегонів «Бескид-2013». Гонка відбудеться у суботу, 27 квітня, на Ужоцькому перевалі (село Ужок Великоберезнянського району Закарпатської області).

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: