Микола Морозюк: "Свист трибун нас трохи завів"

14 червня 23:30
Переглядів: 242
морозюк

Захисник збірної України Микола Морозюк поділився враженнями від поєдинку проти люксембуржців. 

"Не вдавалося забити, бо нам не вистачало емоцій, не так агресивно почали, як хотілося. Нам дуже важливо було забити перший м’яч, але суперник організовано оборонявся, мабуть, тому глядачам, які хотіли побачити більше голів, це не подобалося.

Люксембург - непогана команда. Вони спіймали нас на контратаці та могли забити швидкий м’яч, але ми впоралися з цим, і другу половину зустрічі розпочали зовсім інакше. Зазначу, що зараз перебуваю не в оптимальних кондиціях, але для мене дуже важливі ці дві гри, і в першу чергу те, що ми здобули три очки.

Свист трибун? Трибуни нас трохи завели. Звичайно, неприємно було чути свист, але ми знали, чого від нас чекали вболівальники. У перерві поговорили, зробили висновки та додали в атаці, про що свідчать три голи.

Стосунки у національній команді дуже хороші. Ми буваємо суперниками, коли граємо за клуб, але тут, у збірній, немає жодним проблем", - каже захисник збірної України.

Також Морозюк прокоментував свій трансфер у київське "Динамо": "Перехід у "Динамо" - це великий крок вперед, я хочу показати себе якнайкраще у своїй рідній команді".

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: