Микола Павлов: "Ворогу не побажаю опинитися на моєму місці"

19 жовтня 23:40
Переглядів: 238
павлов

Микола ПАВЛОВ,головний тренер «Іллічівця»

– Шкодую тільки про одне – не встиг поздоровити свого колегу, який після фінального свистка помчав на середину поля. Я вже не молодий, не став за ним бігати. Тож вибачаюся, що не привітав його з перемогою. А щодо гри, то нам не повезло в кінці. Якби на початку «Карпати» забили, не було б так прикро. У нас зіграло три нових виконавці, зараз просто хлопчики дебютують. І ще здалося, що 5 хвилин, - те, що додав суддя, трохи забагато. Якби він стільки не додав, то може б в нічию зіграли.

– Ви, очевидно, аналізуєте гру суперника, знаєте його сильні і слабкі сторони, знаєте, від кого чекати небезпеки. Коли на поле виходив Балажіц, чи не було у вас бажання чи думки перебудувати оборону, адже було ясно, що словенець виходить на позицію форварда... 
– Якби Балажіца тримав більш досвідчений захисник, то він просто зіграв би в корпус і футболіст «Карпат» не забив би. Та ми знали, що буде навала. Але якщо кваліфіковані захисники «Металіста» в ідентичній ситуації не змогли втримати Балажіца, то... Він знову опинився у тому ж місці, і в той же час. Свою роль зіграв його величність випадок. Ми фізично не поступилися жодній команді, тренуємося, у нас багато молодих хлопців. Вони ще маленькі, а вже на них такий вантаж упав.  

– А на вас?
– Ворогу не побажаю опинитися на моєму місці. Виживаємо як можемо. Тренуємося, на валізах сидимо. Хоча зараз, здається, трохи все заспокоїлося. 

– Голуби ваші літають?
– Осінь, вітер... Голуби люблять вітер. Але це слаба втіха.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: