Микола ПРИСТАЙ: "У нас повинен з’явитися серйозний спонсор"

05 квітня 15:19
Переглядів: 563
Default Image

В останньому турі серед команд першої ліги івано-франківське "Прикарпарття" зазнало виїзної розгромної поразки від охтирського "Нафтовика" - 3:0.

Головний тренер команди «Прикарпаття» Микола Пристай про гру із "Нафтовиком":

– Команда зібралася у нас в такому складі, як ми зараз граємо, в останні дні перед початком першості. Тому у нас є проблеми в організації гри, у фізичній кондиції гравців. Сьогодні я попросив постаратися грати в футбол. Не думати про те, що у нас не вистачає очок: тому, якщо появиться гра, появляться й очки. Зрозуміло, що мі відстаємо за підсумками першого кола, але все таки хотілося б налагодити командну гру. Можливо, та навіть очевидно, що це нам вдасться зробити через пару турів, коли ми трохи підтягнемо фізичні кондиції і покращиться організація гри. А сьогодні, у зрівнянні з тими матчами, які ми грали раніше, у нас було щось схоже на футбол. Ще не вистачало гостроти в атаці і, звичайно, серйозні проблеми в обороні. Будемо старатися десь шукати підсилення.

Ну, звичайно, охтирська команда готовилася до сезону по іншому. У них завжди був хороший склад і нормальні умови. Але гра є гра. Так склалося – 3:0. Ми догравали в меншості. У господарів були ще можливості збільшити рахунок. Результат закономірний.

– А фінансове становище у вас стабілізується?

– У нас повинен з’явитися серйозний спонсор, все пов’язано з підписанням документів найближчим часом. Не знаю, чи все вдасться нормалізувати, навіть до кінця сезону. Ви ж самі бачите, яка ситуація. Ми ж фінансової сторони не змогли укомплектувати склад. Запрошувати людей, як кажуть, на пусте місце, коли немає серйозних фінансових можливостей… Ми й так з новими гравцями підписали контракти на два місяці. По закінченню сезону у нас повинні бути серйозні зміни у всіх фінансових можливостях, матеріально-технічній базі клубу. Я думаю, що новий спонсор, який прийде, згідно угоди повинен розвивати наш прикарпатський футбол. Вже досить давно ми не можемо бути конкурентоздатними...

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: