Микола СИЧ: "Грати з Польщею у відкритий футбол – не доцільно"

22 березня 07:09
Переглядів: 358
сич

Матч Польща − Україна відкриває сезон офіційних поєдинків для національної збірної України на етапі кваліфікаційного турніру відбору до чемпіонату світу 2014 року у Бразилію. Гра відбудеться цієї п’ятниці (22 березня) у Варшаві. А вже у вівторок, 26 березня, команда Михайла Фоменка зіграє в Одесі зі збірною Молдови. Про важливість цих матчів, мабуть, нагадувати зайве. Україні аби зберегти шанси поїздки у Бразилію необхідно перемагати. Перспективи «синьо-жовтої» дружини у цих матчах проаналізували легендарний захисник львівських «Карпат» Микола Сич. 

-Вважаю, що ті захисники, яких Михайло Фоменко викликав на ці два матчі з поляками та молдаванами є на даний момент найкращими. Бентежить те, що хороших українських захисників, які б грали у своїх клубах і отримували постійну ігрову практику зараз залишилося дуже мало. Це повязую із засиллям легіонерів. Тому вибір у Фоменка враховуючи це не дуже великий. Йому потрібно як тренеру вгадати зі складом, кого саме поставити на матчі з Польщею та Молдовою.

Не варто забувати, що у Польщі хороший напад. Тому треба, щоб в України був швидкісний та мобільний захист. Гадаю, що за прізвищами гравців захисників – склад оптимальний. Добре, що викликав Ракицького, який до того чи то через травми, чи ще з якихось причин не грав за збірну. Однак, зараз про це треба забути та обєднатися і не дивитися на те, що було раніше. А вже у таборі збірної Михайло Фоменко проводе з Ракицьким індивідуальну бесіду. Головний тренер збірної і гравець повинні знайти між собою спільну мову. Адже те, що було раніше не прикрашає ні Ракицького, ні футбольний клубу «Шахтар», за який Ярослав виступає. Адже всі гравці повинні працювати на благо національної збірної. З Ракицьким потрібно провести індивідуальну розмову Михайлу Фоменку, а не просто помахати на нього пальцем.

На мій погляд, на матч з Польщею потрібно обрати захисну тактику. Принаймні матч я б розпочав з одним нападником, а вже по ходу гри треба дивитися, як будуть розгортатися події. Адже поляки є добре збалансованою командою в усіх ланках. Тому, грати з Польщею відкритий футбол – не доцільно. Треба почати обережно чітко в захисті, бо поляки гратимуть вдома і трибуни неодмінно поженуть їх вперед на наші редути. Головне Україні не пропустити гол, а шанс забити свій гол у нас неодмінно буде і його треба використати. Гадаю, що команда Фоменка так і зробить і не побіжить з двома нападниками, з відкритим забралом на поляків. Гравці Польщі пройшли хорошу школу у потужних європейських чемпіонатах. Тому зараз «кадра» вже не та, яка була колись. Треба уважно зіграти з їхньою головною ударною зброєю попереду Лєвандовскі. 

За матеріалами Всеукраїнської газети «Спортивка»  

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: