Микола СИЧ: "Рахунок не по грі, однак він на табло"

10 квітня 22:13
Переглядів: 396
Сич

«Енергія» - «Ураган» (2:7). Післяматчева прес-конференція

Микола Сич, головний тренер «Енергії»:

- Перший тайм був за нами. За моментами ми переграли суперника, були активнішими за нього. А початок другого тайму був за «Ураганом». Вони створили декілька небезпечних моментів, повели в рахунку. Щоправда, ми швидко зрівняли. Потім через рикошет від Чепорнюка ми вдруге пропустили, а наступні два голи, вважаю, є провинною Кардаша. При 1:4 нам треба було йти вперед, розкриватися. Хоча моменти у нас були. При рахунку 2:4 стовідсотковий момент не реалізував Коваль. А кінцівку матчу ви бачили самі. Ми її провели невдало.  

Сьогодні з різних причин не грали троє ключових гравців. Якщо Освянніков пропускав через перебір жовтих карток, то Бондар отримав травму на розминці. Якунін травмувався під час гри. Ці троє гравців у нас ведуть гру на п’ятого польового, тому їх бракувало. Тому так пізно пішли на гру уп’ятьох. Взагалі, важко це було перенести.

- Вам не здається, що відсутність Овсяннікова і Бондаря позначилася на грі «Енергії» ще до гри уп’ятьох?

- Погоджуюся з вами. У нас недавно був важкий виїзд у Харків, складна гра, виснажлива подорож. І сьогодні починати гру без двох ключових гравців – це дуже важко. Хоча хлопці старалися до останнього. Але аби вигравати, потрібно забивати голи. Сьогодні більше забив «Ураган». Вважаю, що рахунок не по грі, однак він на табло. Вітаю «Ураган» з перемогою. При іншому збігу обставин, якби Кардаш не пропустив 3-й та 4-й голи, а Ципун зіграв би не так вдало, рахунок був би іншим.

- Після таких невдалих серій керівництво клубу спілкується із наставником на тему доцільності продовження співпраці. У вас така розмова уже була?

- Такої розмови не було, однак вона проситься уже давно. У керівництва є претензії до тренерського складу, а у футболістів є запитання до керівництва. Не все у нас просто. Є форс-мажорні ситуації, які впливають на результат. Однак це клубна кухня, про яку я говорити не буду. Скажу лише, що цей результат залежав не тільки в площині гри.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: