Микола Жовтюк: «В мене агресія в крові»

31 січня 08:12
Переглядів: 186
жовтюк

Центральний захисник Микола Жовтюк провів на полі весь другий тайм у першому спарингу для «Карпат» на других зборах. Відіграв вихованець карпатівської школи загалом добре, зокрема й тому по перерві вдалося зберегти ворота в недоторканості. Про своє бачення цього матчу Микола розповів одразу ж після його закінчення.

– Миколо, як почуваєшся після першого матчу?
– Загалом нормально. Сили є, можна було ще один тайм відбігати. Але Тренер поділив команду на два склади і кожен отримав свої 45 хвилин. Тільки двоє – Лукас і Ткачук відіграли увесь матч. А щодо свого самопочуття, то досить важко було виходити на поле психологічно. Дуже не хотілося, щоб і у нашому таймі світло вимикали... 

– У тебе раніше були такі «темні» матчі? 
– Ні. Просто ми завжди тренувалися вдень. Лише в карпатівській Академії займалися іноді під світлом прожекторів. Але там у нас ніколи світло не зникало. 

– Ти вихованець карпатівської школи. А більшість твоїх опонентів є вихованцями «Партизана». Можеш оцінити їхню готовність? 
– Я знаю, що вони отримали серйозне визнання в Європі і їхню школу назвали однією з кращих. Видно, що в цих хлопців є дуже непогана база. Загалом цікава команда. 

– Ти грав дуже агресивно, не шкодуючи ніг... 
– Ніг не шкода. А суперники хай свої жаліють. В мене в крові така агресія, я завжди намагаюся грати на межі фолу.

– Прикро, що сьогодні програли?
– Звісно. Ніколи не хочеться програвати. Є таке поняття як спортивна злість. Я хочу тільки вигравати.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: