Микита Шевченко: "Гра була нічийною"

15 вересня 22:16
Переглядів: 145
Шевченко

У поєдинку з «Ворсклою» за «зелено-білих» дебютував голкіпер Микита Шевченко. На останніх хвилинах новачок «Карпат» не зумів врятувати «левів» від пропущеного голу. Про свої емоції карпатівець розповів після завершення поєдинку. 

– Чого не вистачило для перемоги? Всього лиш забити на гол більше. Я вважаю, що гра була нічийною. Хлопці кажуть, що тут якийсь злий фатум – ця половина поля не фартова для нас. Останні хвилини, рикошет... Треба зробити висновки і в майбутньому зіграти краще, щоб більше таке не повторювалося. Все складається з дрібниць – хтось там не добіг, хтось тут...

– Настрій, звичайно, не найкращий?
– Звичайно, які тут можуть бути позитивні емоції. Ми мали перевагу, контролювали м’яч, створювали моменти і на дали нічого створити «Ворсклі». Лише цей стандарт і рикошет, після яких м’яч залетів у ворота. 

– Ти нещодавно підписав контракт з клубом. Встиг звикнути до партнерів?
– В принципі, я всіх знав – варимося в одному котлі. Поспілкувався з усіма, зокрема з легіонерами. Часу на адаптацію не потрібно було. Хлопці та персонал мене добре прийняли, за що я всім вдячний. 

– «Карпати» пропустили після рикошету. Шансів врятувати ворота практично не було?
– Треба дивитися відео. Можливо, шанс був... Все відбулося настільки швидко. Не встиг зреагувати. Треба подивитися і з’ясувати, що я міг зробити краще в цьому епізоді.

Вас зацікавила новина? Поділіться будь-ласка з друзями в соціальних мережах: